sęp Wyspa
3 (5)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra to platformówka płowy Island, który po raz kolejny pokazuje, że nawet stare gry można wygrać naszą uwagę, a programiści z Donut Games liczy na to, że gra bardzo się przydała. Nawiasem mówiąc, że mają nie jest pierwszą grą pikseli, ale że był drugim z ich projektu odpłatności, a pierwsza była gra o nazwie Pułapki n 'Kamienie, otrzymała także kilka nagród, ale liczba pobrań które nie przeszły pozytywnie na skromnym znaku w 5000. może tym razem będzie inaczej? To jest tylko wtedy, gdy twórcy gier w ciągu ostatnich poprosił o mniej niż 1,5 dolarów, w tym przypadku cena jest dwukrotnie wyższa.

Pomijając fakt, że gra została platformówka, w rzeczywistości nie jest nacisk na przygody i nauki dość dużą wyspę, gdzie jesteśmy. Jednak nie jest oczywiście wspaniały świat, zwłaszcza sądząc po ogromnych owadów i innych potworów, które czekają na nas. Niemniej jednak, jest to otwarty świat, co jest ciekawe i konieczne jest zbadanie, co robisz i oferta. Tutaj można znaleźć wiele bagna, jaskinie, opuszczone świątynie, stare statki, niegdyś należał do piratów i więcej. Obszar badań będą zbierać wszystko, co przychodzi do rąk, komunikować się z jakimiś zabawnymi postaciami, rozwiązywać łamigłówki, zadania i walki z bossami. Zawartość tu dużo, to ciekawe, ale grafika - dla fanów;)

cechy:

  • stylu "retro", to wiele wyjaśnia
  • Przeglądaj dużej wyspie, a następnie otworzyć świat!
  • interakcje z różnymi postaciami
  • iść na interesującą historię
  • zbierać i wykorzystywać setki przedmiotów
  • Rozwikłać wszystkie tajemnice i rozwiązać wszystkie zagadki
  • Walka z potworami i wielkich bossów


Gry Wady:

  • Wersja próbna nie jest jednak jakość i tu nie ma problemu


Konkluzja: dla formatu gry Sęp Wyspa może także proszę was, w każdym razie, jeśli nie przeszkadza grafiki stworzone w klasycznym środowisku 8-bitowym.


Reklama

sęp Wyspa dla Celkon Campus A125

Wszystkie aplikacje Donut Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(5)
3.01★ 60.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/27 10:39
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |