perfect fit
4.2 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Perfect Fit to nowy produkt z Appsolute Games programistów - pozornie prosta gra logiczna Tetris przywitać. Ograniczona przestrzeń i czas są zmuszeni do rozproszenia szybkość swojej pracy mózgu nie jest żart!
Bądź ostrożny: ten typ Tetris może powodować klaustrofobii! Po początkowej wielkości boiska - tylko 4 kwadratowy. Jednak dążenie do małych kwadratów po przeciwnych stronach pola nie jest trudne, a co będzie dalej?
Z góry po drabinie kariery (stopień skomplikowania), pole dzieli się na coraz większej liczbie kwadratów - że mają dziewięć, a to 16. Wstępnie zdefiniowana struktura kwadratów może mieć dowolny kształt i są odpowiednie tylko do konkretnego rogu pola.

W związku z tym, najważniejsze tutaj - określić kolejność, w której trzeba będzie zebrać wszystkie projektowania w środku. I to nie jest tak łatwe, ponieważ na każdym poziomie jest podane bardzo mało czasu. Przy najmniejszym błędzie gra bezlitośnie wyrzuca cię do pierwszego poziomu. Jednakże, jeśli sukces był wyczuwalny, będzie on doprowadzić do tabeli rekordów.

Zdarza się, że na boisku pojawia się monetę. Jeśli poziom jest przekazywana poprawnie, jedna z kombinacji niekoniecznie dotyka monetę i dodać go do "portfela". A monety są bardzo użyteczne, mogą kupić więcej czasu do poziomu, który będzie niezbędny jak powietrze w trudnych etapach. Najważniejsze tutaj - nie gapić, bo kupowanie zbyt czasochłonne!

Ponadto, monety pomoże wrócić o jeden krok do tyłu, gdy gracz po prostu zrozumiał swój błąd. Bardzo przydatna jest premia przy wyższych poziomach złożoności, zwłaszcza jeśli nie chce stracić ciężko zarobione postępy. Ale liczba poziomów przechodzi przez trzysta! Bardzo ładny częścią był fakt, że zarobione monety nie palą się, mogą wydać tylko świadomie, jako bonusy i nowe formy kwadratów.

Rezultat: Perfect Fit doskonale spełnia swoją rolę jako zabójca czasu. Na pierwszy rzut oka, proste ćwiczenie powoduje, że mózg do powiesić poważnie i docenić czas nauczania doskonała odpływa w tej grze szczególnie szybko.


Reklama

Pobierz perfect fit 1.0.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Android 6 support
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (393)
Data umieszczenia 2017-06-19 15:34
rozmiar 9.39 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.15★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/28 07:45
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |