Konduktor Świat
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Train Conductor World to gra zręcznościowa dla systemu Android, który będzie główną atrakcją pociągu, jednak idea gry nie jest oczywiście nowy. Czy ktoś pamięta grę jak kontrola lotów z renomowanymi deweloperami z Namco? Czy jest to klon Air Control, który jest ze względu na fakt, że jest rozprowadzany bezpłatnie stał 10 razy bardziej popularny? Cóż, lub jakikolwiek inny klon, jako całości, jej wspólnym - grunty samolotu, razrulivaya bardziej złożone sytuacje. W tej grze od twórców studio Voxel Agents zasadzie trochę podobna, bo staniesz się dyrygent, a do czynienia z ruchem pociągów!

Pociągi są zasadniczo różni się od samolotu, w przeciwieństwie do samolotu pociąg można zatrzymać, ale nie wie, jak manewrować szynach odpowiednio ograniczone w ruchu. Ale tak czy inaczej, to wszystko jest kompensowane różnicy, styl gry jest podobny. Między innymi, że gra postanowiono podzielić na poziomy, z których każdy musi on zdobyć pewną liczbę gwiazd, a także monet, dzięki którym będzie budować drogi do następnego poziomu, więc czasami jeden i ten sam poziom będzie musiał przejść kilka razy. Dość oryginalna decyzja o budowie czegoś bezpośrednio na mapie z poziomów to niezwykłe, ale grać na tym samym poziomie więcej niż jeden raz - wątpliwą przyjemność. Fundamentalnie różne poziomy nie będzie, bo każdy czeka na ciebie trzech linii kolejowych, a często dwa dość proste, a jedna z krzywych. Według różnych sposobów niech pociągu, a każda ścieżka ma swój własny kolor i numer, a także trenować zadanie - bezstykowa aby wysłać pociąg na właściwej drodze, stop, jeżeli uniemożliwia podróż do innego i nie pozwolić się zdarzyć wypadek, brzmi prosto, ale w rzeczywistości jest to o wiele trudniejsze , to trzeba mieć dobrą reakcję.

cechy:

  • Piękna grafika i animacje
  • godne wcielenie dawnych pomysłów
  • prosta obsługa
  • Gra, która nie będzie się nudzić


Gry Wady:

  • nie Donat
  • Gra wymaga dostępu do Internetu


Rezultat: w ogóle, gra Train Conductor Świat wyglądać i czuć się na solidnej piątce, drugie pytanie, ile to będzie popularne, ponieważ wydaje mi się, ten temat jest już z mody, choć, co mogę powiedzieć, to już inna taym- morderca!


Reklama

Pobierz Konduktor Świat 19.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
* New location added *
Lay tracks to Florence, Italy!

Collect your reward for achieving each star level!

Thanks for playing! Please leave an app review to help us grow this game - the more reviews we get the stronger we become.

informacje ogólne
wersja 19.1 (2020122303)
Data umieszczenia 2021-01-26 10:22
rozmiar 48.7 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/30 08:55
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |