Duck Rolka
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Duck gry Rolka weszła na androida w lipcu 2016 roku, ale nawet w tak krótkim czasie udało się dochodzić do siebie. Zakręć kaczka - i sprawdź sam! W tej grze trzeba skręcać, wciśnij i wysadzić wszystko co się dzieje. Mimo to, ona przedstawiona na całym świecie i nie ma dostępu do Google Play i App Store. Uważa się, że rolki Duck jest przeznaczony dla komputerów osobistych, ale do tego potwierdzenie tej informacji nie było.

Każda kaczka uwielbia pływać i to zrobić, będzie musiała dostać się do wód. Ale kaczka z gry Duck Roll jest bardzo gruby i nie jest to coś, co latać, a nawet poruszania się może być trudne. Istotą gry jest po prostu i będzie na tym, że potrzebuje pomocy, aby dostać się do wody. Duck dostanie się do wszelkiego rodzaju pułapek, a zadaniem gracza będzie prowadzić swoją mnogość poziomów, które są wypełnione różnego rodzaju niespodzianek.

Ale aby dostać się do wody nie jest bardzo proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, bo na drodze do akwenu jest dużo cierni, na której kaczka może stać się krzywda, więc trzeba korzystać z wszystkiego, co będzie się pod ramię. Każdy poziom będzie musiała przejść minimalną liczbę kroków, dzięki tej grze zostaną przyznane punkty, które mogą być otwierane za pomocą następujących poziomów.

Co będzie można znaleźć na poziomach:

  • Pułapki są proste i nie bardzo
  • Bloki, duże i małe
  • Ciernie, ostre jak zwykle
  • Bomby, które wybuchają
  • Inny typ i wielkość przeszkody


Ta gra jest dobry symulator na obserwacji i logiki. Ponadto, gra oferuje skromny, ale ciekawe grafiki blokowe i proste elementy sterujące. Po tej grze, trzeba odpocząć i doskonale potreniruetes ich myślenia, a główny bohater nie pozostawi obojętnym nawet najbardziej gwałtowną krytykę.

Rezultat: świetna gra o nazwie Duck Rolka powoli, ale zmierza do chwały, i są gotowi, aby pomóc jej w tym trudnym zadaniem?


Reklama

Pobierz Duck Rolka 1.2.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Updated levels 4-2 and 4-3
- New Gold times on some levels
- Various minor fixes
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (1020001)
Data umieszczenia 2016-10-19 11:02
rozmiar 25.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-10-19 14:03:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Mamau na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
1.75★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/30 11:59
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |