Kerflux
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Opracowany przez Punk Labs, Kerflux gry dla Androida jest znacznie różni się od wszystkich swoich kolegów w warsztacie. Gra jest bardzo proste i zrozumiałe na poziomie intuicyjnym, a wygląda bardzo, bardzo niezwykłe.

Wdrożenie jest dość prosta: górny rząd boisku otrzymuje próbki, na podstawie których należy dostosować istniejący fali. Poniżej są regulatory, mogą być dwa albo trzy, z których każdy odpowiada za danego parametru, na przykład ostrość naroży lub obecność elementów prostokątnych, co powinno być wykorzystane. Odnosząc się do regulatorów i przeciągnięcie ich na lewo i na prawo, to są zmiany parametrów głównej fali tak, że zbiegło się dokładnie z próbki. Gdy to się stanie, gra przenosi się do następnego poziomu.

Co ważne, można poruszać się nie tylko wizualnie, ale także do ucha. Działając na zasadzie "cold-hot", gra jest ciągle gra muzyka retro, tak znane wszystkim na konsole do gier z dzieciństwa. Im bardziej precyzyjnie gracz "złapać falę", tym głośniejszy i czystszy spektakle muzyczne. A jeśli coś pójdzie nie tak, dźwięk jest zniekształcony śmieszne, jak When zazhevyvanii taśmy. Nawiasem mówiąc, ścieżka dźwiękowa do gry, można słuchać i Soundcloud.

W Kerflux ma czasu odniesienia i pewną ilość życia. Postęp nie zniknie, obracając gry na wieczne medytacji w poszukiwaniu harmonii. Przejście pięć, dziesięć lub więcej fal rejestrowanych w osobistych osiągnięć tabeli. Maksymalny możliwy poziom - w 1000 roku podbił fale, po którym gracz otrzymuje tytuł "godnych asystentów niezależnych programistów."

Sklep gra Kerflux reprezentowane tylko częściowo. Tak, i nie trzeba tu premie, łuków i kwiaty? Deweloperzy oferują po prostu ocenić grę i zapłacić za niego tyle, ile gracz uzna za stosowne. Można grać zupełnie za darmo, bez żadnych ograniczeń, a to jest możliwe, aby wesprzeć finansowo utalentowanych autorów. Po tym wszystkim, jest to wyjątkowa gra jak Kerflux, to na pewno zasługuje!

Konkluzja: pamiętaj swing! W każdym razie, jeśli kochasz dobrą muzykę retro i godne projektów od niezależnych deweloperów.


Reklama

Pobierz Kerflux 1.1.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
• Added a link to the Soundtrack
informacje ogólne
wersja 1.1.2 (399)
Data umieszczenia 2016-10-19 11:11
rozmiar 31.38 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-10-19 14:12:16
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Punk Labs na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/29 09:08
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |