Hyperburner
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra jest Hyperburner letalka dla Android, który może być wypłacona ... W ogóle, to może być nieco zaskoczony, ponieważ ten format jest zwykle rasprosranyaetsya wolny, jednak w tym przypadku, twórcy byli w stanie, w przeciwnym razie nie powie, to tylko jak to będzie popyt ?
Mówiąc o programistów, jest to pierwszy projekt z Bad Potion Studio (Australia), a jeśli tak naprawdę nie wie, jak grać, więc naprawdę chciałbym projektu będzie daleko od poprzedniego.

Co jest istotą? Podczas gry z prośbą o trzy dolary, a nie, że wiele, ale nie na tyle według standardów cen dla Androida, wersja próbna tu nie ma i nie ma, jednak cena nie jest po prostu stwierdzając, tak, gra wygląda bardzo fajnie, a co ciekawsze, ma bardzo dobre dynamiczny, bardzo płynne animacje, w ogóle, to wygląda i czuje milion, jak mówią.

A co na temat gry?
Gra niestety nie było tak i różnorodna, jak się wydaje, z drugiej strony, szał Rahner uważa, że ​​ludzie lubią ten sam typ rozgrywki. Jednak nie jest to zawodnik, gra podzielona jest na poziomy, dzięki czemu można systematycznie swoje miejsce, przechodząc od prostych do złożonych, gromadząc doświadczenia (jego własne, osobiste), a pozytywne doświadczenie, które będzie tutaj bardzo dużo, zwłaszcza jeśli nie boją się trudności, które tutaj jest pełna.

cechy:

  • dynamiczna rozgrywka i następnych generacji grafiki
  • Sześć różnych światy na 5 etapów w każdej
  • istnieje tryb nieograniczone (dla fanów Rahner)
  • Odblokuj różne statki do większego zainteresowania
  • niezapomnianym wydarzeniem, uwierz mi!


Gry Wady:
O tym, że gra jest wypłacana, a więc zrozumiałe jest, oczywiście, że jest brak Co do reszty, a ponieważ wygląda i jak powinien czuć, że ma wysokie wymagania systemowe obejmujące nowoczesny procesor wideo, co najmniej 2 GB pamięci RAM i potężny procesor, bateria będzie również gra oszczędzić, należy pamiętać o tym, zanim kupisz.
A jeszcze w grze nie jest soundtrack ...

Konkluzja: Trudno nazwać grę Hyperburner ideał, tak, ona wypłacona, wymagający, a nawet bez ścieżki dźwiękowej, ale trudno jest samochód sportowy, to szybki, piękne i drogie, ale w końcu, płacisz za uczucia, które są bezcenne!


Reklama

Hyperburner dla Celkon Campus A125

Wszystkie aplikacje Bad Potion na mob-core.com.pl

Ocena:

(1)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/31 08:24
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |