Blokada bloku
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Blokada gry The Block to gra zręcznościowa dla systemu Android z popularnych twórców BoomBit Games, którzy zdecydowali się nas zadowolić z innym ciekawym projekcie, tym razem bez rasę lub zombi, być może, ta gra pokazuje proces tworzenia innych gier;)

Początkowo, wyświetlacz pokazuje urządzenie główne, zamknięty w schematycznym ringu, na wewnętrznej krawędzi, która biegnie przez strzałkę. Wokół części wirujących, a chcesz go dołączyć prawidłowo i szybko do głównej części, aby uzyskać postać: myszy, drzewa, Santa Claus. Wskaźnikiem odpowiednim momencie jest zielony pasek na pierścieniu, który musi być wyrównany ze strzałką, a następnie klikając na ekranie, bloki są połączone. Nie będzie potrzebował dobrej reakcji i koncentracji, ponieważ pasek jest dość małe, a wszystkie prędkości obrotowe i stale zmienia kierunek. W ogóle, to wygląda jak w niektórych innych salonach, tylko tym razem z powodzeniem łączyć z czymś w rodzaju projektanta!

W przypadku awarii usłyszeć "pogrzeb" dźwięk, a cały proces będzie musiał zacząć od nowa. Z każdym poziomie liczba bloków w rysunku wzrasta, więc nie trzeba czekać do szybkiego zwycięstwa, ale nie ma już doświadczenie wzrośnie, więc może obsłużyć;)

Tryby gry:

  • pojedyncza gra to klasyczna wersja
  • Multiplayer - dodaje emocji, a wybór przeciwnika można ufać systemu lub znaleźć przyjaciela w sieci lokalnej
  • Tryb prosty - jeśli zarządzanie wydaje się zbyt skomplikowane, można płacić rachunki gier (lub kupić pełną wersję), natomiast tempo spadku, a gra będzie bardziej komfortowa.


Ponadto:

  • grafika


Blokada bloku konstrukcję przypominającą Lego: kolorowe geometryczne bloki o różnych rozmiarach i kształtach. Tło jest ustawiona na białym, że może być trochę nudne, ale nie zatrzymuje się skupić na akcji.

  • muzyka


Każdy element dołączony jest prawidłowo podłączony przyjemnym dźwiękiem, a na końcu poziomu można uzyskać dzwonki słuchać w całości. Między poziomami, odgrywa tę samą nieskomplikowany wątek. Jeśli chcesz wyłączyć dźwięk w menu głównym.

Rezultat: w rzeczywistości, mamy kolejny dobry czas killer, które wymagają dobrej reakcji i koncentracji, w którym to przypadku emocje pokonuje cię bardziej niż agresji z powodu utraty do następnego poziomu, tak aby huśtawka Blokowanie bloku i baw się dobrze.


Reklama

Pobierz Blokada bloku 1.6 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.6 (20)
Data umieszczenia 2016-10-20 09:13
rozmiar 33.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-10-20 12:15:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/10 10:10
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |