Pan Catt
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Pan gra Catt jest golovlomka dla Androida, który nie jest prawdopodobne, aby zaskoczyć Cię w tej części gry, ale na pewno zostanie zapamiętany do was poprzez rejestrację i dźwięków, więc nie zdziw się, że jest w tych parametrach, jakie otrzymał srebrny medal na Bahamut ACG 2016 pokazują, że można go uznać za bardzo dobre osiągnięcie.

W grze fabuła jest oparta na podróż kota imieniem Catt, który postanowił udać się w bardzo pięknej okolicy - Droga Mleczna, kurs, na którym trzyma, przenosząc się z poziomu na poziom, muszą również tych poziomów przekazać, że kot był w stanie kontynuować swoją podróż i dotrzeć cenionych cel. Natychmiast warto zwrócić uwagę na projekt, który jest bardzo piękny. Można zauważyć, że wszystkie grafiki w grze zwrócił najprawdopodobniej ręce i robią to z miłości co najmniej! Przestrzeń, gwiazdy, planety, idealne połączenie kolorów, wszystko to pozostawia niezatarte wrażenie, że staje się jeszcze trochę smutny, ale soundtrack pomoże rozjaśnić tę wrażenie i przekształcić go w przyjemnym, ciepłym, lampy, jeśli będzie.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, na pierwszy rzut oka od ciebie nie trzeba będzie nic specjalnego, ale z każdym poziomie zadaniem będzie trudniej, więc nie mam o tym myśleć. A sens ma być umieszczone na boisku z kolorowych klocków i usunąć je w miarę potrzeby, starając się zrobić to tak, że każdy blok z drogi gwiazda została zbudowana na poziomie ośrodka bloków o tym samym kolorze. Happening jest dość łatwe do zrozumienia na pierwszym poziomie, a następnie trzeba ogrzać swój mózg, zwłaszcza jeśli nadal chcesz pomóc kota w jego podróży.

cechy:

  • Estetyka, tutaj wszystko jest dosłownie przesiąknięte
  • Fabuła, jak to się dzieje w grze przemyślane
  • wiele szczegółów, które tworzą niepowtarzalną atmosferę
  • duża liczba poziomów, dzięki czemu można cieszyć się nimi przez długi czas


Gry Wady:

  • Jest mała Donat
  • Dodatkowe próby poziomów oszacowano w oglądanie reklam


Konkluzja: co możemy powiedzieć o grze Mr. Catt? To nie jest tak proste, jak się wydaje, ze to wszystko jest bardzo piękne i lakoniczne i osiągnięcie harmonii nie jest tak łatwo, więc mam nadzieję, że twórcy gier ZPLAY nadal będzie wydać grę w tym formacie!


Reklama

Pobierz Pan Catt 1.5.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
1. bugs fixed!
2.buy more steps with gold instead of cash
3. new function for free gold
informacje ogólne
wersja 1.5.1 (159)
Data umieszczenia 2017-07-17 06:26
rozmiar 97.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_COARSE_UPDATES

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

odczyt wydarzeń w kalendarzu wraz z informacjami poufnymi

Pozwala aplikacji na odczytywanie wszystkich wydarzeń w kalendarzu zapisanych w urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z takim uprawnieniem może udostępniać i zapisywać dane kalendarza niezależnie od ich poufności.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

dodawanie i modyfikowanie wydarzeń w kalendarzu oraz wysyłanie e-maili do gości bez wiedzy właściciela

Pozwala aplikacji na dodawanie, usuwanie i zmienianie wydarzeń, które możesz modyfikować na urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z tym uprawnieniem może wysyłać wiadomości wyglądające jak wysłane przez właściciela kalendarza lub modyfikować wydarzenia bez wiedzy właściciela.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

Wszystkie aplikacje ZPLAY Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/02 10:18
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |