Tiny Górnicy
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Tiny Miners to gra zręcznościowa dla systemu Android, w którym mocodawca jest taka sama ... Gold błyszczącego metalu, który przywołuje na myśl tysięcy ludzi i nadal to robić, jednak wszystko będzie bezpieczna i przyjemna w tym kontekście! A my przygotowaliśmy się z twórcami gry z urzędu, co ciekawego, cute, a praktyka tworzenia pozytywnego grę.

Jeśli rozumiesz rozgrywkę, że w przeciwieństwie do większości gier z wydobycia złota, okazał się być dość zróżnicowane, w każdym razie, tutaj możliwości jest tak wiele i wszystkie są dostępne, nie ma wersja płatna tam gry, dzięki czemu można go pobrać za darmo, a także za darmo można wykopać dużo, dużo złota, zwłaszcza jeśli nie boją się ubrudzić. Jedyną rzeczą, że gra jest "obcy" - kryształy, co stanowi odpowiednik w walucie lokalnej, oraz pozwala na zakup najfajniejszych premii, kryształy można kupić za prawdziwe pieniądze lub uzyskać w grze, a na tym etapie, aby je po prostu, że na pewno należy zwiększyć zainteresowanie w grze ,

Ideą gry jest bardzo prosta - kopać, kopać głębiej i starają się wzbogacić poprzez zbieranie złota, jak to możliwe. Oczywiście, za to będziesz miał szeroki wybór narzędzi, począwszy od łopatę lub kilof i kończący automatyczne wiertarki, różnią się one tylko na cenę. Gra posiada uproszczoną wersję rzemiosła, które pozwala na tworzenie własnych narzędzi, oprócz tego, można tworzyć zaawansowane i użyteczne artefakty, które są również użyteczne. Między innymi, nie ma ograniczeń czasowych, to jest na korzyść głośników, jak również przeszkód, które nie jest pełna!

cechy:

  • kopać, przy użyciu bardzo różnych narzędzi
  • tworzenie sprzętu i znaleźć nowe recepty
  • tworzenia artefaktów
  • Unikaj przeszkód i inne problemy, które czyhają na każdym rogu
  • głęboko pod ziemią można znaleźć kości dinozaurów!
  • Zjednoczyć się z przyjaciółmi i kopać razem!


Gry Wady:

  • Harmonogram zbyt "baby" lepiej byłoby zrobić nawet pikseli
  • nie Donat


Rezultat: W związku z pojawieniem się gry Tiny Górników może zrazić niektórych potencjalnych fanów, ponieważ taki schemat jak więcej dzieci, ale dzieci zwykle złoto nie jest zainteresowany, ale w ogóle, to świetna gra!


Reklama

Pobierz Tiny Górnicy 3.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Dear heroic miners,
You have gathered so much experience that you have ascended to the higher level of conscientiousness. A completely new tiny dimension has opened up for you, which is parallel to the old world, but offers even more challenges, more valuables and, above all, more fun!
Enjoy the new dimension with another 250 mines. And, if you manage to finish that, who knows? There may even be another dimension where no miner has gone before.
Thank you for playing Tiny Miners.
informacje ogólne
wersja 3.0 (28)
Data umieszczenia 2017-09-07 21:12
rozmiar 59.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Wszystkie aplikacje About Fun na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/04 08:26
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |