pokonać Stomper
3.3 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Dla tych, którzy są już dość gier komputerowych z przesyconym treści i bardzo złożonej grafiki, najlepiej dopasowana jest proste, ale chwytliwe wygląd zabawki beat stomper od dewelopera Rocky Hong, który jest dopiero drugi projekt.
W odróżnieniu od pierwszego projektu, darmowej aplikacji dla systemu Android, który jest pobrany ponad 10 000 użytkowników, co jest dobrym wskaźnikiem dla mało znanych twórców.

Gracz kontroluje mały kwadrat, a każdy dotyk ekranu wyrzuca go z platformy na platformę i do góry.
Pierwszy dotyk - Skoki strzela się i zamarza, drugi z kranu wylądować na platformie. Od czasu do czasu natknąć premii, wsiąść, że możemy promować nasz Skoki jest znacznie wyższa. Podczas przejazdu otrzymują punkty.

Różnorodność podejmowania różnych warunków, takich jak pięćdziesiątej platformę można osiągnąć bez użycia przyspieszenie. Utrata gracza spada do poprzedniego poziomu. Liczba poziomów nie jest ograniczona, to znaczy, można odtworzyć go na zawsze. Gdy masz wystarczająco dużo punktów, można uzyskać w górę rankingu.

cechy:

  • Przepływ nieograniczone;
  • wesołe i pozytywne utworów;
  • kolorowe efekty.


Cała ta akcja towarzyszy pozytywny i porywające muzyki, dlatego najlepiej używać słuchawek, aby zanurzyć się w rozgrywkę. Wesoła piosenki odtworzyć jeden po drugim i rodzić do odtwarzacza. Wykonane w najlepszych tradycji minimalizmu i kubizmu, gra jednak bardzo kolorowa, przyjemna dla oka obfitości kwiatów. Grafika nie są statyczne i wiwaty nieoczekiwane i wybuchowe efekty kolorystyczne.

Ta gra może nie podoba:

  • Miłośnicy złożonych grach wielozadaniowych;
  • fanów grafiki 3D;
  • tych, którzy są irytujące szybka zmiana kolorów.


Konkluzja: dla Stomper gry Beata nie jest konieczne w celu opracowania kompleksowej strategii i taktyki fragmenty. Zabawka jest idealna na odpoczynek i relaks z prostym, ale fascynujący proces.


Reklama

Pobierz pokonać Stomper 1.0.9 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Fix crash bug on Android 12
informacje ogólne
wersja 1.0.9 (53)
Data umieszczenia 2022-04-14 12:37
rozmiar 52.12 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

AD_ID

AD_ID

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Rocky Hong na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.3★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/04 12:03
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |