Lara Croft: Guardian of Światła
3.1 (19)

Lara Croft: Guardian of Światła

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Lara Croft: Guardian of Light to gra akcji przygodowa z elementami układanki o przygodach bardzo znanego Tomb Raider, i ogólnie, skarbów o imieniu Lara Croft! Franchise dla tej pani od dawna ciągnie deweloperów od Square Enix Ltd., który jest piąty Projekt jest poświęcony tej postaci.
W rzeczywistości są one o Lara nawet biegacz zrobił, ale w tej grze postanowiliśmy wrócić do podstaw, tak aby przejść jesteśmy w dżungli, gdzie istnieje wiele pułapek i innych zagrożeń, ale nagroda czeka nas najbardziej - starożytny artefakt, którego właściciel jest w stanie dosłownie podbić ludzkość !

Tutaj rozgrywki był bardzo nasycony, co jest dość nietypowe dla zastosowań mobilnych, jednak już nas! Rozgrywka jest dość umiejętnie połączono Quest shooter, przygodowe, a także puzzle, bez których starożytne świątynie nie są, co do zasady, zawsze trzeba coś wcisnąć, aby przejść dalej. Złamane rozgrywka w oryginalnych pokoi, z których każdy jest zobowiązany do zrobienia czegoś, w tym przypadku, aby przejść z pokoju do pokoju, można spokojnie i co najważniejsze - nie wyglądają pojedyncze, wszystko stopniowo rozwija się w całą historię i zakończyć podróż, która jest również nie dość typowe. Jednocześnie, wizualnie gra wygląda w najlepszych tradycji nowoczesnych gier, wszystko pięknie wykonane i logicznie, animacja też nic do zarzucenia, a zdolność do wznoszenia ścian lub wspiąć się na różnych półkach w ogóle przypomina o możliwości wystąpienia takich gier na konsole!

Istnieją jednak wady w grze, a raczej około $ 5 minusy, że twórcy tego projektu chcą odbierać, bez wersji próbnej, niestety. Jednak skupienie się na dotychczasowych projektach, pieniądze poprosił o powód, gra jest tego warta! Teraz, gdy lokalizacja była bardziej rozbudowana ...

cechy:

  • dynamiczna rozgrywka i miło
  • jest multiplayer
  • pamiętnych walk z bossami
  • wiele miejsc pracy mają bashers Mózgu
  • wiele broni


Rezultat: Lara Croft: Guardian of Light jest jakościowa, ciekawe i oryginalne, ale zapłacił projekt, który na ogół jest dość logiczne.


Reklama

Lara Croft: Guardian of Światła dla Celkon Campus A125

Ocena:

(19)
3.14★ 62.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/06 08:58
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |