Smashing Bitwa
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Tej wiosny, wydawca Studio HG zadowoleni z naszych nowych hack'n slash eksherom od osoby trzeciej - rozbijając Bitwa na PC, aw październiku wydanie gry na Android i IOS, które oferują ci i ciesz się!


W grze fabuła jest w odległym 2085. Era powszechnego automatyki i robotyki asystenci wykonują dla ludzi całą ciężką pracę. Na jednej z budów w ogromnym kompleksie grać prawdziwą tragedię: po ataku hakerów i przeprogramować roboty zaczęły atakować ludzi. Deal z tym oburzeniem wysłany dzielna dziewczyna inżynier, zabierając ze sobą tylko klucza. Klucz nie jest potrzebne, aby naprawić zepsuty technikę to niebezpieczna broń, która może zniszczyć roboty i wściekłych najlepszymi go.
Cechy szczególne pozwalają nasza bohaterka zastosować ulepszone uderzeń, przywracania zdrowia, to magnes do zbierania monet i kopalnie rozproszony. Niektóre umiejętności wymagają czasu, aby naładować. Na początku gry jest możliwość dokonania wyboru między tymi dwoma bohaterek, każda z nich posiada unikalną historię i swój własny styl walki. Rozgrywka jest znany wszystkim fanom gatunku - trzeba działać na miejscach wypełnionych robotów i zniszczyć wszystkich, którzy pojawił się pod pachą, nie zapominając pompować Statystyki postaci i poprawić zbroję. Jak przechodzących wrogów staną się coraz bardziej, a fabuła bardziej interesujące - nie jest cała leży na powierzchni i będą ujawniane stopniowo.

cechy:

  • Prosty, ale jednocześnie bardzo piękną grafiką w stylu japońskiej animacji;
  • Obecność dwóch różnych znaków i dwóch ekscytujących wątków;
  • Możliwość rozwoju postaci i poprawić swoją zbroję;
  • 80 interesujących miejsc pracy;
  • Główni bohaterowie mają formy bardzo apetycznie, a po zwycięstwie nad jasnym stu lub więcej robotów będą dostępne do odblokowania;
  • obrazy Fan Art z tych półnagich piękności.


Gry Wady:

  • Monotonne lokalizacje reprezentowane tylko budowach;
  • Postacie kilka unikalnych sztuczki;
  • Gra jest sprzedawany tylko ładunek, cena jest mniej niż 1 $.


Wynik: więcej niż tylko gra rozbijając Bitwa zainteresowany prawdziwych fanów japońskich komiksów i animacji, cała reszta może być wiele pytań ...


Reklama

Smashing Bitwa dla Celkon Campus A125

Wszystkie aplikacje Magic Cube na mob-core.com.pl

Ocena:

(1)
1.58★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/08 10:50
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |