Sir Match-a-Lot
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Sir Match-a-Lot to wciągająca gra logiczna na Android, gdzie można zanurzyć się w królestwie, w którym rozwija wydarzenia krajach! W ostatnim czasie, królestwo było piękne i bogate, ale teraz całe życie pogrążyła się w ciemności, a powodem tego: atak ogromny smok.

Straszne potwory boją małe świetliki, które nie jest w stanie uporać się z czarnym charakterem. To oni, w swoim czasie, nie do królestwa światła i magii. Sama ciemność nie pasuje do nikogo, więc nie idziesz na arenie! Odtwarzacz działa jako dzielny rycerz imieniem Kombilot. Jego głównym zadaniem: uratować królestwo od smoka, i przywrócić starą farbą wspaniałe miejsce, wykorzystując niezwykłą magię.

Aby wygrać w tej ekscytującej grze, trzeba mieć inną reakcję. Istnieje wiele wrogów, które stoją na drodze gracza. Braves trzeba odebrać klucze, które pomogą otworzyć skrzynie i przekonwertować wiele pól z elementami soczyste.
Zbierz kombinacja nie będzie łatwe, ale robi to nadal będzie zabawa, a co najważniejsze, aby obliczyć każdy ruch, ponieważ nawet mały błąd doprowadzi do klęski.

Twórcy wykonali łącznie trzy życia. "Serce" jest zabrane w przypadku, gdy gracz nie udało się przejść do następnego poziomu. Każdy poziom w grze - jest to nowa, w odróżnieniu od poprzedniego, testu. Ma swoje własne warunki, które zawsze muszą być wykonywane. Głównym problemem, z którym gracze mogą zmierzyć się: ilość ruchów. jest ona ograniczona w grze.

cechy:

  • Duży wybór broni i zbroi;
  • nagrody Album (wspomnienia);
  • Wspaniała ścieżka dźwiękowa;
  • Piękna grafika;
  • Jest to funkcja, aby dzielić się z przyjaciółmi swoimi osiągnięciami na Facebooku.


Rezultat: Sir Match-a-Lot jest jakość i ekscytujące gry, co oznacza, że nie zauważając, można spędzić kilka ciekawych godzin swojego wolnego czasu!


Reklama

Pobierz Sir Match-a-Lot 1.26.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Something exciting is stirring in Sir Match-a-Lot! Update now to get ready for a new adventure that's anything but common!

We are here to help! Check out: https://www.bigfishgames.com/help/sirmatchalot
informacje ogólne
wersja 1.26.0 (2096)
Data umieszczenia 2018-09-22 19:06
rozmiar 76.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/13 08:47
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |