Wesołych wyścigu
2.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Funny race - to nietypowe i ekscytująca gra zręcznościowa od dewelopera gier Sprawiedliwego LLC. Szacunki graczy są wystarczająco wysokie, a mianowicie - 4,4 punktów na 5 możliwych. Gra jest mieszanką wysokiej profilu przypomina raz Rahner Subway Surfers i Temple Run.

Celem gry jest dość prosta i oczywista: bohater musi przejść na jego snowboard na ile to możliwe, zbierając po drodze wszystkie możliwe monety, premie i piersi. Jest tam również dodatkowe zadanie - zebrać litery po drodze. Skumulowane litery stopniowo tworzą słowo, a słowo dla każdego zbierane gracz otrzymuje dodatkową premię chłodny. Jednak głównym zadaniem jest zbieranie monet. Ponieważ mogą one zwiększyć akumulację premii, która gromadzi głównego bohatera. Mianowicie można zakupić następujące:

  • zwiększyć Slam czasu operacyjnego;
  • wydłużyć czas magnesu;
  • wydłużyć czas pocisków;
  • zwiększyć czas działania 2 monet;
  • wydłużyć czas przyspieszania;
  • wydłużyć czas hamowania.


Do kupienia elementy:

  • Kask, który umożliwia odzyskiwanie po awarii;
  • Przyspieszenie na chwilę;
  • Hamowanie na chwilę;
  • Super skok.


Aby rozpocząć grę, nie trzeba specjalnej wiedzy i umiejętności. Pierwszy odbył się krótki briefing dla początkujących, które pomogą Ci nauczyć się szybciej. Przed rozpoczęciem gry każdy gracz wyjdzie z pseudonimu, który jest następnie wyświetlany w rankingu graczy. Im więcej doświadczenia i osiągnięcia, tym wyższa ocena gracza. W związku z tym dalej sięgnie głównego bohatera, tym lepsze wyniki. Również w grze można przywrócić życie, korzystając z nagromadzonych podczas gry z diamentami.

Gra jest bardzo wrażliwy na najmniejszy ruch smartphone, a także odtwarzacza. Schlock zawiedzie, każdy ruch jest odzwierciedlone w grze. Arcade nie odpocząć na chwilę. Nawet na zupełnie płaskiej działce droga w każdej chwili może zdarzyć się coś, co wymaga szybkich reakcji, więc należy być ostrożnym!

Konkluzja: biegacz "Wesołych Race" - jakość i dobrze przemyślana praca, szukasz zabawy w wolnym czasie. Może nie będzie to nic nowego dla części geympeya, ale gra jest naprawdę świetna zabawa!


Reklama

Pobierz Wesołych wyścigu 1.19 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor bugs fixing
informacje ogólne
wersja 1.19 (19)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:53
rozmiar 40.19 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/13 10:52
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |