GeoMaze
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

GeoMaze gra dla Android to kolejna gra logiczna, która oferuje nie tylko spędzić trochę czasu, ale by spędzić go z jakimś dobra, pomoże Ci nauczyć się myśleć w innych kierunkach. Ponadto ma niezwykłą gry!

Pole gry jest rodzajem labiryntu geometrycznych kształtach, które trzeba przejść, przenosząc piłkę między nimi. Timing jest obecna, ale jest kluczem do przejścia bez efektu (można konkurować z poprzednich treningów), a dla każdego przeszedł poziomie daje złota.

Po pierwsze, za pomocą odtwarzacza piłka toczy się z prowizorycznym koszu. Opierając się na powierzchni wielościanów, konieczne jest, aby trzymać go w dół ekranu, do drugiego "koszyka", czyli zwycięstwo. Po drodze czeka na przeszkody w postaci gwałtownie zmieniającym się krajobrazem i sprytnie umieszczone pułapki.

Aby utworzyć kształt labiryntu, aby przenieść, należy pociągnąć go do zatrzymania ruchu - nacisnąć palcem. Trudność polega na tym, że obraca się w grupach, więc trzeba dobrą reakcję, aby dostosować je do pożądanej pozycji.

cechy:
«Chip» Sam GeoMaze jest piłka: aplikacja pozwala dostosować go zmieniając wygląd, wielkość, stopień elastyczności i wagi. Dzięki tej opcji, gra może być odtwarzany w kółko, dostosowując się do cech bonito i próbuje wybrać najlepszą strukturę i formę do danej sytuacji.

tryby:

  • normalny, z logicznego wniosku o wygranej lub przegranej;
  • nieograniczone. duża liczba kulek, które można kupić za złota jest wymagana dla niego.


Rezultat: nowoczesny minimalistyczny i przyjemnie wyraził GeoMaze Gra łączy symulator i reakcję mózgu, co czyni go godnym uwagi graczy. Istnieje jednak jedna wada to, że gra jest dostępna tylko w wersji płatnej, cena - trochę mniej niż jednego dolara.


Reklama

GeoMaze dla Celkon Campus A125

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/14 09:19
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |