gem Raiders
4.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Poszukiwacze Gem Android dla tych, którzy lubią czasem Killer gry, pozwalając, aby zabić zabawy? Jeśli tak, to nie przegap tego nowego produktu dla wszystkich użytkowników Androida - nowoczesne gry PvP zorientowanych tylko dla zabawy i dynamiki!

Kiedy nie ma nic do zrobienia w domu lub w pracy, że początkowo brzmieć dziwnie, czas jest zabawa i łatwo jest zniszczyć grę. elementy rozgrywki strategii nie będzie znudzony nawet najbardziej doświadczonego android-gamer. Mieszanina ekscentryczności w składniku zręcznościowej i konkurencyjnego przyniesie w wolnym czasie dużo ciekawych i niezapomnianych przeżyć. Mianowicie odsetki sport jest napędzany przez ogromną liczbę graczy, którzy wolą walczyć online!

Nie może być wszystko - walcząc z przyjaciółmi, ćwiczenia, gry z nieznajomymi lub przejść istniejącej kampanii. Trochę opieki Crank potworem i przejść przez małe przestrzenie jest fenomenalnym i słodkie. Nie zapomnij o wrogach - na swój sposób, a może być prawdziwe czarne charaktery, które nie jest dokładnie wspaniałych przyjaciół potworów.

Nie ma odpoczynku i wiele myśli, po prostu natychmiast reakcji i szybkość działania. Kampanii dla pojedynczego gracza lub w walce z samo jak ty? Tutaj tylko ty decydujesz. Tak więc udowodnić wszystkim, że to ty - najszybszy Gem Rider.

cechy:

  • Donat istnieje, ale nie jest nachalna, jeśli chcesz łatwo zrobić bez niego
  • Gra waży bardzo mało i nie zajmują dużo miejsca w pamięci urządzenia
  • świetne recenzje i rosnąca popularność!


Instalowanie, zabić czas, walczyć z prawdziwym potworem lub komputera i pokazać całą swoją szybkość reakcji i myślenia w czasie zabójcy Gem Raiders. Czy jesteś szybki i żarłoczne wszystkim? Listy kampanii i bitwy musujące z innymi fanów Arcade.

Konkluzja: rola czasu gra killer Gem Raiders obsługiwane perfekcyjnie, można go pobrać za darmo, a następnie wyrzucić pieniądze niekoniecznie, czy to nie wystarczy?


Reklama

Pobierz gem Raiders 1.65 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.65 (20)
Data umieszczenia 2016-10-27 10:25
rozmiar 35.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-10-27 13:27:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.65★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/17 08:22
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |