888 Poker Android APK
3.8 (31)

888 Poker Android APK

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

888poker jest poker dla Androida dostępna dla wszystkich użytkowników, aplikacja oferuje doskonałą okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w tej starej i dobrze znanej grze!
Nawiasem mówiąc, pierwsze wzmianki o dacie pokera z powrotem do 16 wieku, i jest to bardzo, bardzo długi czas! Co więcej, jest to jedna z niewielu gier, które urodziło się w Europie, a nie w starożytnych Chinach lub jakiegoś nieistniejącego już imperium, gdzie pochodzi większość gier planszowych.

Dziś, poker jest coraz większą popularność każdego roku, regularne mistrzostwa z ogromną pulą nagród, wiele osób korzysta z tej gry jako sposób zarabiania na życie, wielu po prostu dla zabawy, oczywiście, w zależności od umiejętności, które nie są niemal nieograniczone!
Oczywiście, o wiele bardziej interesujące grać w pokera widząc oblicze wroga, starając się zrozumieć, w jaki miał dobre połączenie w innej strony, ale poker nie jest gorsza od rzeczywistości, przynajmniej tak, że możesz grać z dowolnego miejsca w dogodnym dla Ciebie. Ta aplikacja jest właśnie szansa ty i oferty, a nie negując możliwość, aby pokazać swoje umiejętności w walkach z prawdziwymi przeciwnikami!

Opis 888poker:

  • dystrybuowane bezpłatnie
  • Zawiera on wiele funkcji i ustawień
  • wymagamy rejestracji gry
  • przyjemny i łatwy w użyciu interfejs, który pozwala skoncentrować się na grze
  • posiada tryb treningowy, w którym można grać za pieniądze
  • regularne turnieje


Wynik: dzisiaj z każdym dniem coraz trudniej znaleźć odpowiedni wniosek o te gry, aby ugasić pragnienie podniecenia, ale 888poker dla Androida rozwiązuje ten problem, ale nie zapominaj o tym, że hazard jest również rodzajem uzależnienia, więc trzymać głowę i baw się dobrze!


Reklama

Pobierz 888 Poker Android APK 6.1.70 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 6.1.70 (6001070)
Data umieszczenia 2016-11-17 07:51
rozmiar 51.49 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

UA_DATA

UA_DATA

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(31)
3.76★ 75.22%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/21 07:47
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |