Ankora
5 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Ankora gry dla Androida jest przygodą na odległej planecie, która będzie otwarcie dla prawdziwych badaczy, strategów i fanów gier RPG! Do stworzenia tej gry jest podziękować Chibig studiu, na którym gra była najbardziej ambitny projekt do tej pory.

Działki.
Fabuła gry jest dość bogaty i pełny, oferuje do zapoznania się z badaczem w imieniu księżyca, łódź patrolowa który rozbił się na nieznanej planecie zwanej Ankora. Fabuła jest dość typowe, ale wciąż można znaleźć wiele niuansów. Najważniejszą rzeczą - do zbierania śmieci, które zostały rozrzucone na całej planecie i zbudować jeden nadajnik zdolny powodując ewakuację, ale to nie jest takie proste ... Przede wszystkim trzeba dbać o własne bezpieczeństwo, jak w świecie duża liczba potworów, które produkują żywność i wody, aby zaprzyjaźnić się z miejscowych Aborygenów, w celu ustalenia istnienia i wzajemnie Pin, poznaj ogromną planetę i rozwijać umiejętności niezbędne do przetrwania, można sobie wyobrazić, ile czasu to zajmie? Ponadto konieczne jest, aby wziąć pod uwagę stale zmieniający się klimat, który waha się od intensywnego ciepła do mroźnych wiatrów i burz, deszczowe prawdziwym testem dla dzielnej bohaterki!

Ważną częścią gry odbędzie narzędzia niezbędne do stworzenia najbardziej nietypowe elementy, bo to po prostu nie będzie działać, aby przetrwać bez użycia narzędzi. Po utworzeniu narzędzia będzie można wyodrębnić zasoby i przechowywać je, będą przydatne dla budownictwa, podróży i wymiany z miejscowej ludności, która na szczęście okazała się być przyjazny i gotowy, aby zapewnić Państwu wszelkiej możliwej pomocy.
Hotel godne uwagi szczegółowe lokacje, raz w której można podziwiać piękne widoki na lasy, wodospady, rzek, zbiorników i innych naturalnych tworów, naprawdę piękne i niezapomniane.

Rezultat: Ankora gra jest darmowa, ale nie bez małej Donat, którzy mogą pomóc naukowcom na całym leniwe tak samo jak reszta to jest piękne minima wymagane do pobrania!


Reklama

Pobierz Ankora 1.3.9 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.3.9 (46)
Data umieszczenia 2018-12-27 22:01
rozmiar 86.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/21 09:22
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |