Rycerze Fight: Medieval Arena
4.7 (11)

Rycerze Fight: Medieval Arena

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gry Knights Fight: Medieval Arena to shooter dla Android, a takie działania są niskie, a nie tylko na Androida, a następnie trzeba będzie podnieść miecz i tarczę, powodując walka niebezpiecznym wrogiem - kolejny rycerz!
Rycerze w ogóle dziwny temat, w tym przypadku, faktyczna już nie pozostanie, przynajmniej niepotrzebna. Wcześniej były to elity wojskowej, ubrany w dobrej zbroi na tych norm, o wysokiej jakości miecze i były zdecydowanie dobrze wyszkolony do walki, ale to prawda tylko w czasie wojny, co robią, gdy wojna nie było? W przeważającej części, ale nic z autorów gry Rozwiązaliśmy ten problem, jednocześnie pokazując swoją wersję, dlaczego wszyscy rycerze zniknęły;)
Mówiąc o autorów, to studio Shori Games Limited, a gra Knights Fight: Medieval Arena jest ich jedynym projektem w tej chwili, która zyskuje, dopiero na popularności.

Należności od historii deweloperów prawdopodobnie nie jak opisano proces, w zasadzie nie jest to możliwe, oczywiście, rycerze walczyli czasem, często na turniejach, ale rzadko do śmierci, to właśnie to, a będziesz oglądać i siekanie miecz przeciwnikom! Jednak atmosfera średniowiecza minęło całkiem dobrze, zwłaszcza jeśli nie można zarzucić.
Ogólnie rzecz biorąc, gra przypomina grę walki, ale walka jest nieco prostsze, trzy rodzaje uderzeń mieczem i zdolność do blokowania ciosów z tarczą. byłoby wiercenie, lecz jest możliwe, aby połączyć ataków uzyskania wysoce efektywnej kombi. Ponadto, można zaoszczędzić pieniądze otrzymane za zwycięstwa nad wrogami i poprawę ich wyposażenia, porusza się w górę rankingów.

cechy:

  • pełna walka na arenie, masz pełną kontrolę nad rycerzem
  • duży wybór broni i zbroi
  • dobre animacje i doskonała grafika
  • Łatwe zarządzanie z możliwością wykonania "combo"
  • Można walczyć z innymi graczami
  • nagrody i dzienniki
  • Turnieje PvP z cennymi nagrodami


Gry Wady:

  • bez Donata w średniowieczu trudno byłoby


Rezultat: to nie oryginalne, ale nadal bez konkurencji, gry Knights Fight: Medieval Arena jest w pełni zdolny do wygrania swoją uwagę, a nawet miłość, zwłaszcza jeśli smartfon do pełnej wersji gry będzie ciągnąć ...


Reklama

Pobierz Rycerze Fight: Medieval Arena 1.0.21 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bugs fixed.
informacje ogólne
wersja 1.0.21 (20)
Data umieszczenia 2019-09-13 15:08
rozmiar 26.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(11)
4.74★ 94.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/23 08:08
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |