wysokie Piony
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Wysokie Piony to gra zręcznościowa dla systemu Android, który charakteryzuje się przede wszystkim wysoką dynamiką i wciągająca fabuła, a to może już nie pochwalić każdy mecz! Przygotowany Kumobius gra w studiu, więc zakładamy, że jest to pierwsze zapoznanie się z nimi.

Gra tutaj jest dość proste do zrozumienia - nasz bohater będzie skakać na piętrach wieżowców i Twoim zadaniem jest, aby tak wysokie, jak to możliwe, ale byłoby to nie tak łatwo. Aby bohater wskoczył na kolejnym piętrze nie ma potrzeby szukać drabiny lub cokolwiek innego, po prostu kliknij na ekranie, to tylko trudność nie będzie zupełnie inna. Głównymi problemami są tylko dwa - nie może powstrzymać swojego bohatera, a niektóre historie nie mają ścian bocznych. Twoja postać może pracować zarówno z lewej do prawej lub od prawej do lewej, a kierunek zmieni tylko wtedy, gdy spoczywał w ścianie, jeśli ściana nie jest - będzie spadać. W zależności od wysokości może albo złamać lub po prostu zacząć od dołu, ale nie ma żadnej różnicy, ponieważ jedynym rezultatem - wysokość, do której można się wspinać. Tak więc, dla dobrych wyników jest pożądane, aby uważnie śledzić górne piętro i myśleć na każdym kroku. Nawiasem mówiąc, nie cały czas trzeba pracować na wieżowiec, może być osiągnięty i plac budowy, gdzie wszystkie miejsca budowy wisiał z gondolą, jako całość, różnorodność jest na tyle, że po prostu nie ma czasu, aby zwrócić uwagę na to, tym wyższa leku, tym trudniej robi!

cechy:

  • ładny styl graficzny pixel-art
  • dobry soundtrack
  • dynamiczna rozgrywka
  • prosta obsługa


Gry Wady:

  • Donat i bez reklamy nie zrobił


Rezultat: bez wyraźnego powodu, ale Wysokie Piony gra jest bardzo wciągająca i jest to naprawdę bardzo pozytywne, więc nie zdziw się, jeśli grasz to raz, będzie to ponownie uruchomić, dopóki nie przeszkadza.


Reklama

Pobierz wysokie Piony 4.5 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Updated to support very tall aspect ratios.
informacje ogólne
wersja 4.5 (22)
Data umieszczenia 2018-06-03 11:08
rozmiar 18.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Kumobius na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/24 11:08
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |