Titan Brawl
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Titan bijatyka to strzelanina z elementami strategii dla Androida, w którym można nie tylko oglądać bitwę tytanów, ale także brać bezpośredni udział w tym. Gra może być bezpiecznie nadana gatunku MOBA, że coraz bardziej zaczynam czuć pewni na platformach mobilnych, oferując nam coraz więcej alternatyw dla najbardziej znanych jej przedstawicieli, nie jest dostępna na smartfony, ale zobaczymy, co się stanie za kilka lat!

Jak zwykle, deweloperzy, którzy planują uruchomić formatu MOBA gry na platformie mobilnej bezpośrednio przed zadaniem, jakim jest zapewnienie, że gra powinna być znacznie bardziej dynamiczny, ponieważ bardzo niewiele osób będzie w stanie wytrzymać przez cały trwający około godzinę z tabletem w ręku lub na telefon w Transport ... w tym przypadku, problem został rozwiązany dość prosta - wszystkie bitwy ma średnio około czterech minut, które wyraźnie pasuje do większości publiczności. Ponadto, gra polega na zbieraniu postacie, bez których obecnie są zbyt trudne do zarządzania, a ponadto jest wyraźnie zwiększa zainteresowanie projektem. Nie trzeba oferuje kilka trybów gry, wśród których wyraźnie przewidywać możliwość grać sam w trybie kampanii, lub udać się na arenę online i wziąć udział w walkach PvP.

Osobno warto zauważyć, dobry zestaw znaków, które istnieją w zakresie najczęstszych najemników do starożytnych bogów, by walczyć, że bardzo niewiele osób chce, ale nikogo prosić i nie będzie, to jesteś przewodniczył walce! Każda z postaci ma unikalne umiejętności, dzięki którym będą mogły rozwijać swoje unikalne taktykę, za pomocą której można wspinać się w rankingu najlepszych graczy!

cechy:

  • dynamiczne bitwy w czasie rzeczywistym
  • Walcz przeciwko komputerowi lub przeciwko prawdziwych graczy
  • Zbierz unikalną kolekcję znaków
  • wzrośnie w rankingu i chwalić!


Gry Wady:

  • Podobnie jak wiele innych gier online, to nie pozostaje bez Donata
  • bez dostępu do sieci Internet nie działa


Rezultat: na pierwszy rzut oka, rustykalny Titan bijatyka Rozgrywka w rzeczywistości dużo bardziej przemyślane niż myślisz, w rzeczywistości, gra jest wciągająca, więc jeśli lubisz ten gatunek - należy odchylić!


Reklama

Pobierz Titan Brawl 2.9.5 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Improved loading times
Confirmation to ask for tokens added.
Edit name option, removed
informacje ogólne
wersja 2.9.5 (2090500)
Data umieszczenia 2017-12-19 09:48
rozmiar 76.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/25 10:03
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |