shadow Wars
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Shadow Wars to rodzaj strategii dla Androida, w którym deweloperzy byli w stanie poprawnie zmieścić kilka gatunków, a nawet formatów! Podstawą gry postanowił umieścić klasyczny format gier logicznych pod nazwą "trzy w rzędzie", ale gracze nie były tak nudne, że zdecydowano się dodać tutaj kompletną strategię, a co najważniejsze - doskonała fabuła, łącznie z frakcjami opozycji i różnych potworów wśród których można znaleźć wilkołaki, zombie, wampiry, demony, mutanty i innych upadłych aniołów, których liczba jest tu świetnie!
Dla takiej bogatej zawartości to musimy wiedzieć, dzięki twórców PIKPOK studio, które dzięki gier jak Doomsday Clicker, The Maze Runner, Into the Dead, i kilka innych. W ogóle, programiści już dawno udowodnił sobie prawdziwych przyjaciół, że po raz kolejny i udowodnił!

Świat, w którym będziemy już dawno zniknął w głębinach szaleństwa, ale niektórzy ludzie w tej sytuacji przystosowały ucząc się oswoić rozmaite potwory i tworząc całe konsorcjum, która stała się ostoją siły i mocy. W miarę upływu czasu i trzeba być takim pogromca, aby zebrać porządny armię i podróżować po świecie, walcząc z innymi syndykatów i potworów. Rozgrywka nie jest pozostawiony bez zdolności do pompowania swoich graczy, dodaliśmy wiele interesujących artefaktów, unikalnych zdolności i możliwości tworzą doskonały zespół zdolny do konkurowania z każdym przeciwnikiem. Jednak równie ważne będzie logiczne myślenie, bo prilchinuyu punktów jak walce trzeba zyskać kosztem zniszczenia kryształów na boisku, "trzy w rzędzie" na dole ekranu.

cechy:

  • Duża różnorodność Potworom i zdolność do przepompowywania
  • fajny głos
  • ciekawa fabuła, jak i cała idea
  • brak reklam
  • Gra jest zdecydowanie wciągająca
  • właściwe gatunki splotu


Gry Wady:

  • Trudno bez Donata
  • istnieje problem z optymalizacją


Rezultat: świetny pomysł, fajna konstrukcja i dobra historia może być bezpośrednio przypisane do silnej stronie projektu, jednak, jak w niektórych innych sytuacjach, trochę słabego wdrożenia niż deweloperów samodzielnego zaangażowany, tak że już projektu spodziewane zmiany kapitałowe na lepsze w ciągu kilku miesięcy ale zaleca pobranie gry Shadow Wars dzisiaj, przygotowując się do nowych walk!


Reklama

Pobierz shadow Wars 1.4.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
● Performance Improvements and bug fixes
1.2:
● Syndicate Raids: Raid other syndicates to steal their Raw Arc!
● Halloween Content: New monsters, artifacts and special offers!
informacje ogólne
wersja 1.4.1 (10401)
Data umieszczenia 2016-11-22 08:13
rozmiar 72.67 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-11-22 10:15:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/26 08:09
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |