Kopalnia Blitz
3.4 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Kopalnia Blitz to gra zręcznościowa dla systemu Android, gdzie trzeba kopać złoto jednak, że proces ten nie jest najważniejsze, najważniejsze - nie umiera, reszta nie jest tak ważne ... W rzeczywistości, mamy kolejne podobieństwo Rahner tylko formatu 2D i tu konieczne jest zejść w dół. Przygotowany przez twórców gry ze studia Pine Entertainment, z którymi spotkał się niedawno w Century City gry, która miała miejsce również być wydobycie złota.

Jednak wróćmy do naszej gry. Jaki jest najbardziej zolotnitsa i tak jest, to będzie w formacie pola gry, który jest nieskończony w głębokości i szerokość wynosi 8 kwadratów. Twój bohater uzbrojony w młotek będzie stale w ruchu, zatrzymać, można nie tylko może prowadzić - w lewo, w prawo lub w dół. Na szczęście, gra nie jest ponownie uszkodzony pozory poziomów, z których każdy jest coraz trudniej, ale umiera, można rozpocząć z nim, i nie odbywają się ponownie. Jednocześnie, w niektórych miejscach widać poziom złotymi plamkami gromadzących że będzie wypełnić swój bilans złota, ale nie o to chodzi, bo nie mogą zebrać. Najbardziej niebezpieczne są kwadraty z dynamitu i innych pułapek, które są rozrzucone tu należy unikać, w przeciwnym razie etapem będzie musiał zacząć od nowa.
Zebrany w złoto może być wydane w sklepie z grami na zakup przydatnych bonusów, takich jak zbroje, zdolność do gromadzenia dwukrotnie większą ilość złota w magnes, który jest złoto przyciągnie, niewidzialny płaszcz, nowy młot, i tak dalej, w ogóle, to wszystko wszystko to pomoże w przejściu.

W rezultacie efekt gry gorączki złota Kopalnia Blitz pewno nie posiadają, chciwość nie rozwija się, ale raczej jako trudny czas zabójcy zmieścić bardzo! Jedyny minus to się stało, aby pamiętać - obecność małej Donati i reklamy, które w ogóle nie przeszkadzają.


Reklama

Pobierz Kopalnia Blitz 1.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
*version 1.4.0
- Improvement on balancing!
- Balancing price of Power-ups!
- Compatible with Android – Nougat 7.0
- Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.4 (9)
Data umieszczenia 2017-01-07 08:28
rozmiar 21.51 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
CAT-QuickHeal → Android.AgentSms.A8f8b (PUP)

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2017-01-07 10:42:24
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/30 11:04
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |