Gear.Club
3.2 (13)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Wyścigi to bardzo popularny gatunek, a nie tylko na Androida, ale Android specjalnie. Więc przejść Gear.Club gry po prostu nie jest możliwe, ponieważ jest to dokładnie to, co miało się zakończyć ten trudny rok, ale to jest naprawdę? Gra była niejednoznaczna, to jest problem ... ale, porządek niech.
Jak zwykle na początku wyrazu lub dwóch o wydawcy, rolę, która tu stoi studio Eden Games, znane nam w tym projekcie jako ... nie, jakim go znamy. Jest to ich pierwszy projekt, wiem tylko, że opierają się one we Francji, trąci Gameloft już ...

Ze stromych można uzyskać z tych ras?

  • grafika
  • fizyka
  • możliwości
  • otaczający nas świat
  • pełne strojenie
  • szczegóły studyjne
  • dźwięk


Nieźle jak na początek, prawda? Ale jeśli spojrzeć, to jest! Boleśnie zaprojektowane grafiki, cienie, odbicia, odbicia ... Istnieje również fizyka, która jest ruchoma Format aplikacja jest wspaniały! Maszyny potem przyjemność nimi zarządzać, czujesz, tym bardziej nie powinniśmy zapominać, że zarządzanie istnieją trzy możliwości. A kilka cech nie są niczym nowym w tym meczu, ale mimo to są, to nie zapisać. Piękne szlaki opracowane ze światem, o którym również nie zapomnieć - to miłe i to jest tutaj, aby jeść! Strojenie? Oczywiście! Rozwijaj swój garaż, Spare Change, Suck, uaktualnienia, przetestować dużą liczbę licencjonowanych samochodów dosłownie pływające w dół z plakatów! Oczywiście dźwięk silników, piszcząc oponami i innymi drobiazgami, które deweloperzy mają zwrócić uwagę w przeciwieństwie do wielu. To fascynujące, ale nie tak gładka.

Mówiąc o minusy, to zacznę się oczywiste. Ponieważ można pobrać grę za darmo, to nie ma Donat i jest bardzo solidna. Jednak technicznie, może być on dozowany, na przykład bez niego. Fakt, że gra będzie pobierał ogromny cache, a ona potrzebuje doskonałą Internet i potężny androida a więc jest to zrozumiałe, ale co się dzieje z optymalizacją - jest kwestią otwartą! Ktoś gra wywala, ktoś Zmieniany harmonogram, ktoś po prostu buggy i proponuje ... no, nie tak dobrze! W obecnej sytuacji, może to być nawet i pobierz miliony, ale jeden z nich będzie coś zagrać?

Rezultat: na grę Gear.Club jedna ręka jest przełomem w wyścigu do androida, gra która będzie popularne projekty, ale z drugiej strony nie będzie grać, bo wywala lub zawiesza lub spowalnia ... Można twórcy mówią - jesteś Fellows, ale nie utopić swoje dzieło w takich ościeży wysoce technicznych!


Reklama

Pobierz Gear.Club 1.26.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
The third edition of World’s Fastest Gamer has been launched. Join a pro team for an estimated value of $1 million.
Thanks to previous editions, players Rudy van Buren and James Baldwin have respectively become a Formula 1 simulator driver and a professional GT driver.
Become a pro racing driver after demonstrating your superior speed and skills through the Gear.Club video game!
Pure skills tournament qualifier is open exclusively in Gear.Club from July 23 to August 16, 2020.
informacje ogólne
wersja 1.26.0 (600552)
Data umieszczenia 2020-07-25 08:27
rozmiar 62.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
3.17★ 63.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/01 07:54
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |