Potwór i dowódca
2.6 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Potwór Commander to gra fabularna dla Android, który łączy w sobie proces zbierania całą kolekcję żołnierzy i pełnego jej wykorzystania w ekscytujących bitwach, z tym wszystkim, że wiele gier wyraźnie dziś przyprawione doskonałą grafikę, animacje i efekty, nie zapominając o interesie nie wystarcza.
Jest to drugi projekt z pracowni Oh Bibi socialtainment (Francja), który jest dość aktywnie zyskuje na popularności, zwłaszcza w świetle faktu, że te gry (np myśliwych duszy) ludzie zaczęli już całun.

Gra toczy się w świecie fantasy, gdzie cała ludzkość skulonej na małej wyspie, która jest aktywnie stara się uchwycić z siłami ciemności. Ale nic się nie udało, bo teraz będzie ich bronić. Jest oczywiste, że wyspa jest duża i długa most, który będzie rozwijać i wszystkie bitwy, niebezpieczne potwory na prawo i na lewo od swoich obrońców skład, ale to nie jest ważne, najważniejsze nie jest to proces, a przygotowania do niego! Gdy stało się modne, twój oddział trzeba zbierać i pompy, w którym znajduje się najciekawsze gry tego procesu. Oddział można ładować z zestawu vklyuchyuschego w ponad trzystu wojowników potworów, a nawet dinozaury, oczywiście, każdy ma swoje mocne i słabe strony, umiejętnie łącząc że dostaniesz fantastyczne rezultaty! Ponadto, wygnany siły zła od bramy służy budowaniu własnej floty, aby przejść do jego legowiska i wyeliminować zagrożenie! Można także zbudować własne miasto, które również daje wiele przydatnych bonusów!

cechy:

  • Piękna grafika i efekty specjalne epickie
  • ponad trzysta znaków do swoich mścicieli szwadronów
  • Dupy każdemu, kto jest w partii
  • aby bronić swego rodzinnego miasta
  • zbudować flotę i zaatakować wroga na swoim terytorium
  • wiele światów i niesamowite stworzenie czeka przyjść!


Gry Wady:

  • Jedyną wadą tej i podobnych gier - Big Donat, bez których życie staje się coraz trudniejsze.


Rezultat: świetna gra fabularna Potwór i dowódca pasuje do wszystkich, którzy są zmęczeni ostatnich projektów takich jak ten wokół reszta jest dość trudno znaleźć winy z nim stało się sukcesem!


Reklama

Pobierz Potwór i dowódca 1.4.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bugs Fixes
informacje ogólne
wersja 1.4.6 (540)
Data umieszczenia 2016-11-29 11:27
rozmiar 83.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.63★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/02 11:23
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |