Fantastic Beasts: Szafy
0 (0)

Fantastic Beasts: Szafy

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gry Fantastic Beasts: Szafy jest przygodą dla Androida z dobrze znanych wydawców Warner Bros. Międzynarodowe przedsiębiorstwa, które już odróżniają dużych projektów opartych na zasadach projektant LEGO, DC Comics wszechświata i kilka nowości przemysłu filmowego, które można przypisać do filmu "Fantastic Beasts i gdzie mieszkają", wydana w czynszu miesiąc temu. W ogóle, co dzieje się w filmie (i gry) nie jest powiązany c znanych filmów o "Harrym Potterze", ale wszechświat jest taki sam, a scenariusz napisał sam JK Rowling, więc fani powinni być zachwyceni!
Pozostaje kwestia, jak dobrze oddaje to, co dzieje się w filmie i grze w ogóle, czy to ma bezpośredni związek z tym, ze względu na nazwę nie wystarczy!

Według fabuły gry trzeba wziąć dość nietypowe miejsce w Ministerstwie Magii, a twoim zadaniem będzie szukać tych "stworzeń", którzy, jak się okazuje, można znaleźć w wielu różnych miejscach. Ogólnie rzecz biorąc, jego format gry przypomina najbardziej detektywistycznych poszukiwań, gdzie wszystkie wydarzenia, za kulisami, jesteś grzebie się na miejscu zdarzenia, starając się znaleźć jak najwięcej różnych przedmiotów i wskazówek, które pomogą wypełnić misję. Jeśli to nie była wielka historia, silna baza, która gra jest oparta na, a następnie można łatwo sklasyfikować go szukać kolejnych obiektów przejściowych, ale aby to zrobić wszystkie te same nie będą działać. Istnieje wiele miejsc, są one bardzo piękne i ciekawe, i odwiedzić każdy ma co najmniej kilka razy, więc polecam przypomnieć sobie sytuację, wszelkie zmiany i niuanse mogą być kluczem do rozwikłania. Z drugiej strony, te same miejsca dość szybko nudzi, jestem pewien, jest znane wielu fanów gatunku.

Jednak główną wadą tej gry bezpośrednio przylega monetyzacji, że nie był agresywny. Gra posiada wiele opcji, które będą musiały wydać na swojej działalności, a napełnia się automatycznie, tylko jeden - energię, a tym samym jest on wypełniony przez długi czas ... W związku z tym niezbędne jest do komfortowego gry Donut.

Wynik: z jednej strony gry Fantastic Beasts: Przypadki naprawdę podstawie filmu i popularnej wszechświata i że jest to ogromny plus, zwłaszcza jeśli jesteś z tym wszechświecie są znajome, z drugiej strony, wygląda to wszystko jako kolejny próbując wycisnąć z fanami ostatniego dolara na tematy, które są zainteresowani.


Reklama

Pobierz Fantastic Beasts: Szafy 2.3.7915 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
This update includes bug fixes and other refinements. Thanks for playing Fantastic Beasts™: Cases from the Wizarding World!
informacje ogólne
wersja 2.3.7915 (232)
Data umieszczenia 2018-05-12 01:31
rozmiar 88.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/04 08:30
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |