Dzikie Miasto Gorączka
0 (0)

Dzikie Miasto Gorączka

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Dzikie Miasto Rush to gra zręcznościowa dla systemu Android, w której musimy zapewnić wszelką możliwą pomoc dla zwierząt, by uciec z zoo, jest oczywiście jedzenie, ale nadal na wolności jest o wiele lepsza, to we krwi! Przygotowany SVIPER gry w studio i jest to ich jedyny projekt w tej chwili.

Obektivno, rozgrywka w tej grze jest bardzo przypomina takie gry jak Crossy Road, przede wszystkim ze względu na grafikę wokseli, a także możliwości, aby zatrzymać i przejść niebezpieczeństwo w ten sposób, że gra nie jest tak skomplikowane. Ale postanowiliśmy podzielić na poziomy, z których każdy będzie stawać się coraz trudniejsze, a za każdym razem, oferując wszystkie nowe i nowe położenie. Na pierwszym poziomie mamy do opuszczenia terytorium zoo, ale jej jedyna droga, która z jakiegoś powodu nadal krzyż nie tylko samochody, ale także różne zwierzęta ... Jednak droga do wolności jest długa, twórcy obiecują sto poziomów, z jeśli złożoność wzrośnie za każdym razem, ostatni prawdopodobnie musiał przejść przez wszystkie kręgi piekieł, aby ją zakończyć.
Aby łatwiej przetrwać wiele premie i zyski będą oferowane tak, że możesz być w stanie dostać się do mety. Po prostu trzeba otworzyć inne zwierzęta i pomóc im uciec, też, ale szczerze mówiąc, gra jest szczególnie nie zmienia jednak wiele przeszkód nie pozwoli Ci się zrelaksować, będzie czekać na inne zwierzęta, samochody, pociągi, przeszkód wodnych i wielu innych rzeczy, bardzo niebezpieczne dla zwierząt, nie warto wspominać, ale spotkanie z wszelkimi przeszkodami zmusi, aby ponownie uruchomić poziom!

cechy:

  • Ratujcie się z zoo, ale unikać przeszkód
  • zbierać różne bonusy
  • Odblokuj wszystkie zwierzęta
  • Spróbuj pokonać setki poziomów
  • zwierzęta mogą być lepsze! Zoo-tuning, podobno ...
  • Zmierz się z przyjaciółmi


Gry Wady:

  • Donat i obecna reklama, która nie ingeruje zbytnio


Rezultat: Dzikie Miasto Gorączka Gra wyróżnia się ze względu na pewne niedogodności, ale trudno nazwać oryginalnym, ale gdzieś w środku łańcucha pokarmowego, jest utrzymany bardzo pewny siebie, a nie złe dla pierwszego projektu!


Reklama

Pobierz Dzikie Miasto Gorączka 1.0.7 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Thanks for playing Wild City Rush! We hope you enjoy playing it. To make the game better for you, we update it regularly with performance improvements, bug fixes and new content. Turn on automatic updates to always be up to date.
informacje ogólne
wersja 1.0.7 (111)
Data umieszczenia 2017-04-16 07:18
rozmiar 37.98 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/05 11:06
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |