RunGunJumpGun
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra RunGunJumpGun tego piksela platformowa dla Androida, i tak, pikseli, retro, nostalgia, klasyczne i wiele innych określeń, które mogą być tu stosowane, jednak pierwszą rzeczą, jaką można zobaczyć po uruchomieniu gry - ostrzeżenie zalecające osób cierpiących na napady nie padaczki wizualnej w tej grze, a znajdziesz mnóstwo wybuchów, które mogą po prostu powodować to ... dla takiej pielęgnacji naszego zdrowia powinien podziękować studio Gambitious Digital Entertainment, która oprócz tego oczywiście nie dba o nasz portfel, ponieważ projekt okazał się być wypłacona, oszacowano je na $ 3, który nie jest tak mało dla platformówka pikseli.

Jeśli chodzi o gry, oto czysta Hardcore! Jednakże, najprawdopodobniej ze względu na jego ludzi, takich jak gry i rocka, coś jeszcze poczekać i nie warto im. Twoim zadaniem tutaj jest dość prosty - jak najszybciej uruchomić na poziomie, w tym samym czasie, co te z wrogów nie znajdziesz, zwłaszcza w pierwszej pary, ale są inne problemy, takie jak przenoszenie ekranu, które będą musiały się dostosować, a nie dawania i sekund odpoczynku i zakłócenia będzie dużo, w szczególności, zmiany elewacji, skoki na ziemi i innych "nieprawidłowości" lub zamkniętych drzwi, które muszą zostać zastrzelony. W tym przypadku, to samo działko może być stosowany jako środek do lotu przez rozstrzelanie w dół i trzeba lecieć dość często. A swoją drogą, tak, tutaj jest pełne błysków! Przy każdym użyciu pistoletu ekranem trzęsie i miga ... szczerze mówiąc, nawet osoba zdrowa trudno wytrzymać, ale to klasyczny!

cechy:

  • Pozytywny soundtrack
  • wysoka dynamika
  • Hardcore!
  • projektu w stylu "retro"
  • wiele różnych poziomów
  • prosta obsługa


Gry Wady:

  • Gra od opłat i bez procesu
  • złożoność rolkach ...


Rezultat: RunGunJumpGun gry całkowicie spełniał oczekiwań - wysokiej złożoności, a nawet, być może, jest zbyt wysoka, nostalgia i inne efekty, które spowoduje, że ci pikseli, w tym padaczki, jednak chciałbym zobaczyć takie projekty bezpłatnie!


Reklama

RunGunJumpGun dla Celkon Campus A125

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/06 08:36
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |