Rally Racer Brud
2.6 (6)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Rally Racer Gra Dirt jest do android wyścigów, które są wykonane według rodzaju rajdu, z odpowiednimi torów i samochodów, które dziś dość popularne. Przygotowany sbkgames gry w studio i jest to ich pierwszy projekt, który dużo, oczywiście, wyjaśnia, bo okazało się, że gra nie jest pozbawiona wad.

Muszę powiedzieć w tej części gry, która oferuje aż trzy tryby gry - multiplayer i kompletne, gdzie można rywalizować online z innymi graczami w trybie "Survival", gdzie po raz przydzielone trzeba mieć czas do przekraczania punktów kontrolnych i starają się zarobić jak najwięcej punktów na dryf jak również tryb "pracy", gdzie będziesz mieć więcej niż pięćdziesiąt zadań do wykonania, pokazujący umiejętności jeźdźca. Ogólnie rzecz biorąc, wiele przekonujące, nie będą się nudzić, ale jest też drugi ważny aspekt wszystkich ras, z których będziemy rozmawiać dalej.

Grafika i fizyka - co jest ważne, a nie mniej niż wszystkie inne! A jeśli fizyki w grze wszystko jest w porządku, grafika jest zdecydowanie pompowana w górę, to z pewnością nie jest wystarczająco wygładzające, byłoby miło, ale do tej pory, to wygląda jak coś z ubiegłego stulecia, niestety. Ponadto wielu użytkowników nie są "odstęp", które specyficznie interferują z luzem. Ten sam problem można zauważyć kompulsywne Donat, która będzie grać bez co najmniej trudne, a małe zastrzyki nie pomogą, to jest zobowiązany do przedpłaty godne życie do normalności.

cechy:

 • mają pełne multiplayer
 • Kilkanaście znanym samochodów rajdowych
 • Samochody można regulować w czterech ustawień
 • nie strojenie
 • pracował pięć tras
 • dobra fizyka i precyzyjna kontrola
 • Trzy tryby gry
 • jest widok z kokpitu


Gry Wady:

 • problemu optymalizacji
 • wysokiej złożoności
 • kompulsywne Donat


Konkluzja: gra Rally Racer Brud nie jest idealne, szczególnie silne, można zauważyć potrzebę zakupach w grze, a nie najbardziej zaawansowanych grafiki, ale ma potencjał dla programistów jest opracowanie projektu może stać się bardzo popularny!


Reklama

Pobierz Rally Racer Brud 2.0.7 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
-Bug fix
informacje ogólne
wersja 2.0.7 (156)
Data umieszczenia 2021-11-11 21:52
rozmiar 80.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje SBK Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
2.6★ 52%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/07 08:14
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |