Duch Run: Bitwa Multiplayer
3.8 (4)

Duch Run: Bitwa Multiplayer

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Game Spirit Run: Multiplayer bitwa jest bitwa on-line na Android, w których trzeba wnieść swój charakter, aby wygrać za wszelką cenę! Jest bardzo ważne, aby pamiętać i o oryginale, gry Duch Run, niezmienionej od wydawców Retrostyle Games, w którym oferowane są regularne biegacza, tylko procesor, który ma zdolność do płacenia bohatera w różnych zwierząt, które pomagają w trudnych sytuacjach. Mimo to typowy zawodnik okazał się bardzo popularne, przyciągając ponad 10 milionów pobrań, więc, że twórcy postanowili kontynuować ten temat. To tylko tym razem jest trochę inaczej, staje się zwierzęciem, nadal można, ale teraz trzeba uruchomić w formacie platformy, i będzie działać wspólnie z innymi podmiotami, ponieważ wszystkich ras online!

Program, w którym każda rasa jest stałą konkurencji, dość dobrze, tylko znaleźć odpowiednią realizację kompleksu, od czasu do czasu, są pewne problemy, które można rozwiązać na raz. Ale o tym później, najpierw o sobie wyścigi.
W każdym wyścigu udział czterech znaków, z których każdy jest jakiś prawdziwy zawodnik, a tym samym można natknąć graczy o różnych poziomach, ktoś już udało się zaoszczędzić na kostiumy, które, nawiasem mówiąc, nie jest tak dużo, a ktoś biegnie niemal naga, ale co najważniejsze - aby dotrzeć do mety pierwszy, a nawet być w pierwszej trójce. Po drodze trzeba wykonać zadanie i zbierać bonusy, które pomogą spowolnić tych, którzy są za i przed tymi, którzy w ogóle - baw się dobrze, ale ...
Jak w każdym innym konkursie internetowym istnieje Donat, a gracze korzystali jednocześnie są priorytetem. Potem, gdy natkniesz się na wielu graczy klasowych, trudno jest odróżnić je wizualnie, zamieszanie zaczyna ... Wreszcie, jest oczywiste - bez gry internet nie działa.

cechy:

  • kilkunastu różnych bohaterów i kostiumy do nich
  • Graj jak chcesz!
  • Śmieszne wyścigi forum
  • setki podłogowe opcji dostosowywania postaci
  • 7 rodzajów broni
  • Ma możliwość ćwiczenia z botami
  • zabawne fizyki


Konkluzja: co dokładnie - jest zabawa, więc gra wieloosobowa Duch Run: Bitwa na pewno będzie interesujące dla wielu, dobrej kontynuacji tej historii!


Reklama

Pobierz Duch Run: Bitwa Multiplayer 1.050 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
NEW UPDATE:
- Multiple your score and head the Leaderboard!
- Better Match-making and 3 Rank leagues!
- Offline run is more responsive to no connection situations
- Gems are added correctly when 20+ Level is reached
- misc changes...

RATE if you like!
informacje ogólne
wersja 1.050 (30)
Data umieszczenia 2019-10-12 08:36
rozmiar 59.86 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.8★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/08 10:38
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |