promieniowanie Wyspa
3.3 (45)

promieniowanie Wyspa

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Promieniowanie Island jest przygoda i przeżycie w jednej osobie, który jest stopem na platformach mobilnych jest bardzo małe, zwłaszcza w paszy! Przygotowany przez studio gry Nietypowe gier, które mogą okazać się wam znane dzięki serii gier Sky hazardzistów, okazały się bardzo popularne, chociaż android faktu, że są one rozproszone na odpłatnie. Nawiasem mówiąc, ta gra jest również rozprowadzany na zasadach płatnego, i nic dziwnego, że jest bardzo wyjątkowy w swoim rodzaju!

Według opowieści, nasz bohater jest jednym z uczestników słynnej Eksperymentu Filadelfia, która jednak nie jest oficjalnie potwierdzone i pozostaje tajemnicą. Ale to jest temat gry, więc przypuszczam, że wszystko jest jak było. Wydaje się, że eksperyment zakończył się sukcesem, czy coś poszło nie tak, ale idą w równoległej rzeczywistości i dostać się na dziwną wyspę. Z jednej strony istnieje przyrody, owoce i ogólnie ładne, z drugiej strony, opuszczone wsie zapchane zombie, a natura jest wyraźnie stara się zniszczyć. Jednocześnie, wyspa jest otwarty świat, gdzie trzeba nie tylko przetrwać, chroniącą przed wszelkimi zagrożeniami i wydobycia jedzenie, trzeba jeszcze wrócić, ale będzie musiał odpowiedzieć na wiele pytań.
W związku z tym oferuje poszukiwania użytecznych przedmiotów, łowiectwo, rybołówstwo, zbieranie owoców, walka z zombie i dzikich zwierząt, jak również badanie ogromnej wyspie, a nawet poszukiwanie skarbów, który, zdaje się, że znajdują się na każdej wyspie!

cechy:

  • first-person view
  • piękne miejsce
  • duży otwarty świat
  • różnorodność, co się dzieje
  • przemienności dnia i nocy
  • ciekawa historia


Gry Wady:

  • Wymagania systemowe są duże i optymalizacja nie jest doskonały
  • Trial nie jest dostępny, cena emisyjna - 3 $.


Wynik: projekty takie jak gry Promieniowanie Wyspa istotne dla platform mobilnych, zwłaszcza jeśli planuje się rozwijać, i to jest zamiar w ciągu ostatnich 5 lat Okazały się. Oczywiście, ten gatunek jest na skrzyżowaniu potrzeby i możliwości, tak, aby strona techniczna nie jest bezkrytycznie, ale również wyjątkowa jesteś, dopóki nie znajdziesz!


Reklama

promieniowanie Wyspa dla Celkon Campus A125

Ocena:

(45)
3.33★ 66.55%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/10 08:33
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |