Microsoft Solitaire Collection
3.7 (8)

Microsoft Solitaire Collection

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Microsoft Solitaire Kolekcja gier jest najbardziej popularna gra w pasjansa, którego historia sięga ponad 20 lat, jednak mimo to jest względne i nowa gra karciana, jest znany dla każdego użytkownika systemu Windows, więc nie dziwi fakt, że jego deweloperem jest firma Microsoft Corporation, która nie jest To nie trzeba przedstawiać, ale co zabawne - dotarli na Androida! Mają do tego momentu tylko do promowania swoich usług, takich jak Office, wniosku o X-box i innych, już dawno zostały posiadające odpowiednie analogi i nie są tak przydatne na ruchomych platformach, jednak uruchomić najpopularniejszą pasjansa jest to bardzo dobry pomysł i wyraźnie cieszyć wiele!

Gra jest znane i oczywiste dla wszystkich, jednak dla wszystkich użytkowników android postanowiliśmy zrobić wspaniały prezent, w tym wszystkich pięciu możliwych odmian pasjansa, w tym:

  • Klondike

Następnie trzeba oczyścić całą planszę z kart i oferuje dwa tryby gry - klasyczne i na czas.

  • pająk

Mapa rozłożone na ośmiu kolumnach i Twoim zadaniem jest, aby wyczyścić planszę, podczas gdy wydatki jak najmniej ruchów, ponieważ dostępnych kombinacji opcją kilku kolorach, co zwiększa złożoność.

  • freecell

Classic "Solitaire", pod pierwotną nazwą! Użyj cztery wolne komórki, aby wyczyścić planszę i starać się nie malować się w kąt.

  • TriPeaks

Nie jest to najbardziej popularny, ale większość nowoczesnych wariantu, można stworzyć combo kart i zarobić dużo punktów!

  • piramida

Mapy są zbudowane piramidy, czy można dotrzeć do samego szczytu?

Ponadto, użytkownik zostanie poproszony cztery poziomy trudności i codziennych zadań dla każdej wersji gry, więc nie można usiąść przy komputerze i grać na telefonie komórkowym lub tablecie! Warto również zauważyć, że można użyć twój X-Box Życie konto aby zdobywać osiągnięcia, a wszystkie Twoje postępy zostaną zapisane w chmurze, a można ją kontynuować w systemie Windows 10.

Rezultat: klasyczny nadal w modzie, więc Microsoft Solitaire Collection Gra spodoba się wszystkim fanom pasjansów i łamigłówek firmy Microsoft, który jest po prostu nie ma Donat ...


Reklama

Pobierz Microsoft Solitaire Collection 4.12.5032.1 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 4.12.5032.1 (41225032)
Data umieszczenia 2022-05-21 03:48
rozmiar 85.32 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

AD_ID

AD_ID

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.66★ 73.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/11 08:33
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |