swoopy Kosmos
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra swoopy kosmiczna gra zręcznościowa dla systemu Android jest wykonywana w stylu "retro", co jest potwierdzone przez wysokiej złożoności, dla których lubił wiele starych gier. Jednak, aby połączyć różnorodne rozgrywki tutaj jest jednak trudne, to czas killer, ta debata jest znacznie trudniej ... Przygotowany przez studio gry Parasol LLC, z którym jesteśmy już zaznajomieni z takimi projektami jak w dół góry, lub udać się Go Fast, jednak co najmniej pojawienie się całkowicie inną grę.

Gra jest skonstruowana jako pionowy platformówki, ale musimy zarządzać kometę, która porusza się w nieznanym kierunku, bardziej precyzyjny kierunek prostu wiem - w górę, ale dokładnie, gdzie i dlaczego - nie jest znane. Chociaż w rzeczywistości jest to kometa, zwykle tylko latać, a dopóki nie wpadać na coś, i to nie jest tutaj. Początkowo kometa leci pod kątem 90 stopni do płaszczyzny poprzez naciśnięcie na ekranie, zmienia kierunek ten sam, tylko w przeciwnym kierunku, dokładnie tak, jak nieskomplikowane działania trzeba spróbować lecieć tak daleko, jak to możliwe, ale jest to problem, ponieważ przeszkody na swojej drodze To będzie ogromna ilość. Inne planety, latające potwory, wirując oczy i kilka innych rzeczy, ponieważ nie jest kryształem i złote monety, że pożądane jest, aby zebrać kometę, aby odblokować inny kolor. Co za wstyd, po każdej kolizji będą musieli zaczynać od zera, tak aby osiągnąć znaczne postępy tutaj jest bardzo trudne, choć idea jest taka, że ​​nie ma w sumie 24 galaktyk, tak, że w teorii, gra może iść.

cechy:

  • proste sterowanie jednym dotknięciem
  • dwa tryby gry
  • Spróbuj pokonać wszystkie 24 galaktyk
  • odblokować nowe postacie na złote monety
  • gra może być długi, bo to uzależnia!
  • z liderami tabeli


Gry Wady:

  • Donat musi zrobić bez jest łatwiejsze niż kiedykolwiek
  • są reklamy, które mogą być wyłączone przez Donat


Wynik: Czas zabójca jest, zabójca czasu, szkoda tylko, że gra swoopy Przestrzeń jest bardzo duża złożoność, w którym nawet 24 poziom może być łatwo ustawione jako tryb niekończącej się.


Reklama

Pobierz swoopy Kosmos 2.2.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Valentines Theme and Sound Track
- 6 New Valentines Characters: Truffle , Balloon , Diamond , Chocoberry , Locket , Rose
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 2.2.0 (19)
Data umieszczenia 2017-02-13 07:48
rozmiar 23.08 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-02-13 09:51:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/12 10:13
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |