Manekin Wyzwanie
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Manekin Challenge to zabójca czasu dla systemu Android jest nie tylko okazją do opanowania zarządzanie transportem modne dziś nazywa się "hoverboard", ale także do zabawy, przy minimalnym nakładzie pracy i czasu. Gra była typowa studio ketchapp, które jeszcze nie zwalniać tempa gry na produkcji i wprowadza je w dużych ilościach, a obecnie Goodle play miały już ponad 90 aplikacji! Oczywiście, większość z nich można znaleźć na naszej stronie internetowej!

Jak pamiętacie, niemal każda gra z dziewięciu dziesiątek wyróżnia piękny i elegancki wygląd, prostą obsługę, aw niektórych prymitywne gry, to po prostu trudność jest zazwyczaj inna, mam szczerą hardcore jest bardzo przypadkowe wzory, niech najpierw zdefiniować, które obejmują ta gra.
Dosłownie od pierwszych wrażeń, a przy odrobinie wprawy możemy śmiało powiedzieć, że jarzmo zajmuje kompromisowe nie niszcząc swoje nerwy, ale również nie pozwala się całkowicie zrelaksować, nawiasem mówiąc, pomysł jest dość niezwykłe i zabawne, jak zawsze. Jak wiecie, są często stosowane w dużych korporacjach z ogromnymi biura hoverboard, elementarny, aby zaoszczędzić czas, ponieważ mogą one dostać się do biura o wiele szybciej niż pieszo, to jest to z jakiegoś urzędu, a będziesz jeździć. W rękach swojej postaci będzie coś przypominającego aparat jednocześnie wydaje się, że reszta biurze dosłownie zamarł, Twoim zadaniem jest, aby skierować kamerę na uspokaja ludzi, że były one malowane, a prawdopodobnie ożył. Najważniejsze - nie będzie katastrofy, niebezpieczeństwo, ludzie, doniczki z roślinami, drukarek i innych przyborów biurowych, ale aby dostosować się do zarządzania można z powodzeniem manewrowej i spróbować "zapala się" jak najwięcej i zebrać jak najwięcej monet. Monety, jak zwykle, będzie przydatna, aby odblokować nowe postacie.

cechy:

  • ładny design i ciekawy pomysł
  • dobra animacja
  • umiarkowane rozgrywka Złożoność
  • można łatwo odtwarzać bez uciekania się do wewnętrznych zamówień


Gry Wady:

  • ma reklamy, ale można ją wyłączyć za niewielką opłatą


Rezultat: stabilność - to znak, umiejętności i gry Manekin wyzwanie tylko dowodzi deweloperom ketchapp mistrzostwa którzy nadal tworzyć gry, które przynajmniej nie są coraz gorsze;)


Reklama

Pobierz Manekin Wyzwanie 1.0.2 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.2 (5)
Data umieszczenia 2016-12-09 08:07
rozmiar 26.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-12-09 10:09:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/14 08:05
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |