Bully: Anniversary Edition
4 (130)

Bully: Anniversary Edition

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Bully: Anniversary Edition to przygoda dla android, którego ... nie może tak być jedno zdanie, aby coś powiedzieć. To nie jest prymitywny biegaczem lub logiczna, cały świat, cały wszechświat, a wszechświat jest zaprojektowany, ciekawe i skandaliczne, więc nic dziwnego w tym, że nie jest zbyt wielu deweloperów są w stanie np. Zaskoczony i nie miał, twórcy tej gry - Rockstar Games, znane wszystkim, którzy w jakiś sposób do czegoś nawet odgrywa, oczywiście, dzięki GTA, w pierwszej kolejności, ale co nie jest mniej stroma projekty należne GTA nie zauważyli? Odpowiedź jest przed tobą!

Dziwne wszystkim jak się okazuje, wiele bardzo dobrych gier naprawdę latać przez nas z powodu "wielkich braci", nawiasem mówiąc, na części silnika i rozgrywki, ta gra jest niemal rodzeństwo GTA! Więc nie zdziw się, że są one strasznie podobna, przynajmniej czuje rozgrywki. Ale między nimi istnieje zasadnicza różnica w GTA zabijesz, strzelania, jazdy i wykonywania innych nielegalnych rzeczy, ale tutaj można grać dla niespokojnych nastolatka, który musi walczyć, kraść i zakłócają inne drobne przepisy, które nie wydają się tak "epicka", jak dzieje jego starszy brat, ale gra nie lepiej lub gorzej, to sami i musimy to docenić!

Ale zacząć najlepszych opowiadań. Nie było gry w 2006 roku i produkowany wyłącznie dla konsoli Play Station, a także bardziej znanych projektów z Rockstar. To jest tylko wtedy, gdy starszy brat był już gotowy do odnowienia, Bully Gra wznowiona i zaktualizowana w 2008 roku, jest już na konsole X-Box 360 i Wii, a także na PC. W 2012 roku, gra jest uruchamiany i Play Station trzeciego pokolenia, a dopiero pod koniec tego roku, przeniesione do urządzeń mobilnych, przerobione ponownie, co nie jest zaskakujące. Harmonogram musiał "pull" w innych rozmiarach i niezwykłej rozdzielczości, zarządzanie musiały zostać zoptymalizowany dla ekranu dotykowego, i tak dalej, ale wszystkie okazały się;)

Jak zwykle, Rockstar nie szczędził wysiłku w tej sprawie, tak by pojawił się przed sobą wielką historię życia trudnego nastolatka, który zmuszony jest udać się do najgorszej szkoły ze względu na ich zachowanie. Historia obu skandaliczne, śmieszne i społecznie prowokujące. Gra jest długa i długi, więc opowiedzieć całą historię, nie ma sensu, ale wiem, że czekają na drobne wykroczenia, walki, miłości, prowokacji i wiele innych, w tym ulubionych cały gang, jak również pewną swobodę i znane gry które można oglądać w Vice City i San Andreas ...

Konkluzja: tyran gra: Anniversary Edition ma tylko dwie wady, Pierwszy - to odnosi się tylko do ładowania i nic dziwnego w tym, cena emisyjna - przyzwoity 8 $, ale gra jest warta wiele razy więcej. Jej Drugą wadą - większy brat o nazwie GTA, to zawsze było na przodzie i przysłania, ale może to jest jego główną cechą?


Reklama

Bully: Anniversary Edition dla Celkon Campus A125

Ocena:

(130)
3.98★ 79.53%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/16 13:07
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |