Max Bradshaw: Zombie Invasion
4.5 (12)

Max Bradshaw: Zombie Invasion

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Max Bradshaw: Zombie Invasion to strzelanka zombie, które mogą być dostępne dla wszystkich użytkowników, którzy są gotowi, aby dać mu trochę więcej niż trzy dolary. Niestety, nawet próba lub "lite" wersja gry nie wiąże się jedynie opłatę. Jest to pierwszy studyjny projekt Little Dragon gier, co jest prawdopodobne, a niezauważone, przynajmniej ze względu na fakt, że gra jest wypłacana jednak, że gra jest dobra, więc polecam czytać, a powiem ci, że jest tam czeka na ciebie.

Jak w każdej innej grze o zombie znajdziesz chaos i apokalipsa, ale pre-plot w grze, będzie ona ujawniła stopniowo. Dla drugiej misji, będzie można spotkać się z pierwszym naukowcem, który ma nasz bohater otwarcie zapytać o pytanie: "Co się dzieje". Jednak historia sugeruje, i jasny plan, przylegającą do którego chcesz się zapisać naukowców, którzy uczynią serum, które z kolei może uratować świat!

Rozgrywka podzielona jest na misji, które następnie okazały się bardzo zróżnicowane. Gdzieś po prostu trzeba przeżyć w miejscu, które nie jest zbyt trudne, dzięki pistoletu, pocisk, który chcesz wybrać się na ziemi i łatwego zarządzania, jak również stosunkowo niewielkiej liczby zombie. Gdzieś trzeba zapisać naukowców, ochrony ich życia i zdrowia do miejsca końcowego, gdzieś będą musieli ukraść van i jechać na pewną odległość, gdzieś nie bez zbiornika. Każdy z kolejnych misji będzie ciężej i dłużej niż poprzednie, dzięki czemu gra będzie trwać przez długi czas!

cechy:

  • walczyć zombie w nowych przygód
  • samochody z napędem
  • zastosowanie zbiornika
  • Pilotażowe helikoptery!
  • uratować naukowców tylko siły, które mogą zniszczyć wszystkie zombie


Gry Wady:

  • no wersja testowa, opłata gry
  • Kto jest Max Bradshaw? Kto potrzebuje nieznanego bohatera?


Konkluzja: jedyną rzeczą, której brakowało w grze Max Bradshaw: Zombie Invasion - element zaskoczenia, a także osobiście bym dodał więcej mrok ponad hardcore'owych, wtedy gra byłaby wielkim generałem, ale również tak solidne cztery!


Reklama

Max Bradshaw: Zombie Invasion dla Celkon Campus A125

Ocena:

(12)
4.48★ 89.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/17 12:55
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |