Samorost 3
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gry Samorost 3 jest przygodą dla Androida, który wyprodukował studia Amanita Design, które wielu już wiecie, ze względu na ich ostatnich projektów, które niekoniecznie muszą być wymienione. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie projekty miały 2, trzeci, ale to była gra o nazwie Botanicula i Machinarium, która została pobrana prawie pół miliona ludzi. Niewiele można powiedzieć, ale pomimo tego, że gra jest dostępna na PC i Android rozproszonej opłat! Cena poprzednich projektów był $ 2,5, tym razem też nic się nie zmieniło, Samorost 3 to płatne gry, i jest to wciąż $ 2,5, polecam zapłacić pieniądze, spłacić każdy grosz.

Podstawą gry udał się do dwóch z przeszłości, która Android użytkownicy nie były w stanie poznać, ale to nie jest straszne, że nie są one związane fabuły, a trzecia część jest nazywana najbardziej ambitny projekt! Tak, usuń krem ​​z tym uniwersum gier!

W grze fabuła opowiada o dziwnym stworzeniu - karłowatej podróżnika kosmicznego, który postanowił dostać się do początków wszechświata, poruszając się pomiędzy różnymi światami i ich odkrywania. Oczywiście, to pomoże mu to ty! Jak już zostało wszczęte w projektach Amanita Design Studio, znajdziesz wspaniałe grafiki, unikalne postacie, niezwykłe światy, ciekawą pracę i imponującą ścieżkę dźwiękową, która jest w Google Play, nawet sprzedawane oddzielnie z gry! Jednak ta podróż ma inny cel - do zwrotu skradzionych instrumentów prawdziwych właścicieli, którzy są w poważnym niebezpieczeństwie, jeśli zostanie wykryta utrata.

Razem: ok gra Samorost 3 jest zdecydowanie warte swojej ceny już pisałem, możemy tylko dodać, że główną cechą tej gry polega na jego wyjątkowość i światy wyjątkowy, możesz być kilka gier oferują podobną, a nawet mniej ofertę Ci się ta w takim pięknym opakowaniu!


Reklama

Samorost 3 dla Celkon Campus A125

Ocena:

(1)
0.7★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/20 10:37
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |