Paper.io
4.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Paper.io nowego projektu internetowego przez VOODOO studio, projekt jest wyjątkowo interesujący, ponieważ silnie przypomina hit ostatniego roku - Agar.io, i to jest bardzo dobra, zwłaszcza pod warunkiem, że gra ma pewną oryginalnością i oczywiście, podniecenie, która charakteryzuje większość z tych gier!

Gra jest na pierwszy rzut oka może się to wydawać dziwne, ale w ciągu kilku minut do kilku porażkach szybko dowiedzieć wszystkiego. Jednak będę cię przygotować;)
Jak Agar.io, pole do gry jest rodzaj ograniczonego obszaru, który jest maksymalnie 5 graczy naraz. Twój cel - aby uchwycić jak najwięcej terytorium, a można to zrobić po prostu. Twój bohater jest sześcianem, dla którego przenieść odcinki taśmy lub ogon, jak ty wyraźnie. Różni się od przeciwników będziesz tylko kolor i nazwa, które same w sobie wymyślić. Narysuj kwadrat i krzyż "ogon" dostaniesz część terytorium, które zamieni kolor i wyświetla obszar, które zostały podjęte w statystykach (w procentach). Więc oto prosty sposób, trzeba uchwycić jak najwięcej terytorium, jednak nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Twoi przeciwnicy będą również zajmować się zajęciu terytorium podbija jesteś tym, ale największe niebezpieczeństwo polega na tym, że jeśli ktoś przychodzi do swojego ogona przeciwników, dopóki nie zostanie zamknięty - zginiecie i będzie musiał zacząć od nowa.
Można wybrać dwa bardzo różne strategie - starannie wygrać małe kawałki placu, który jest bardzo wiarygodne, ale pożądany efekt będzie musiał podróżować dość długo lub na ryzyko, można spróbować złapać dużą przestrzeń, która znacznie szybciej doprowadzi Cię do pozycji lidera, ale także szansę zostać zniszczona, też jest znacznie wzrosła, więc decydować o sobie;)

cechy:

  • wspaniała i wciągająca rozgrywka w Internecie
  • trzeba myśleć i przebiegłość
  • Wybierz swoją strategię gry
  • Gra jest darmowa i nie zawiera Donati!


Konkluzja: w przeciwieństwie Agar.io ta gra jest trochę łatwiej, ponieważ boisko pięciu graczy, a nawet zaczyna od zera, masz równe szanse z innymi, więc jeśli chcesz rywalizować z prawdziwymi graczami - zawsze pobrać księgę w grę. io, to jest w porządku!


Reklama

Pobierz Paper.io 3.7.12 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Minor fixes
informacje ogólne
wersja 3.7.12 (90)
Data umieszczenia 2022-04-14 12:36
rozmiar 68.75 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

READ_PERMISSION

READ_PERMISSION

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/21 07:52
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |