Monodi Little Star
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Monodi Little Star to gra logiczna dla systemu Android, w którym można odkryć piękne gwiaździste niebo, które rzekomo widać z nieznanej planety EDINU, ale piękno jest nie zatrzyma, gwiazdy muszą się łączyć konstelacji, która wymaga trochę farby, trochę geometrii i, Oczywiście, logiczne myślenie!
Przygotowany przez Game Studio Sticky Hands Inc., dla których jest to drugi projekt, który jednak już zaczyna zdobywać popularność.

Nawiasem mówiąc, idea gry nie było tak nowe. Jest to kolejna gra, która nazywa się One touch Rysunek, który jest znany od ponad 10 milionów graczy! Zasada jest taka sama, jednak nie jest piękne gwiaździste niebo ... powiedzmy, że jest to mocny argument!

Rozgrywka podzielona jest na poziomy, z których każdy jest ciemna noc niebo, w którym gwiazdy znajdują się jakieś jasne, jak i przerywanej linii, które są połączone. - Twoim zadaniem jest połączyć wszystkie gwiazdy świecące linii, ale jest jeden prosty warunek - na tej samej ścieżce nie można przejść dwa razy tutaj i myślę, gdzie byłoby najlepiej zacząć i gdzie się kończy - to jest całkowicie twoim wyborem! Pierwsze poziomy mogą wydawać się trudne, ale szybko stają się duże kawałki, co znacznie zwiększa złożoność, więc pracował przez wszystkie opcje, które są tam będzie ogromna liczba!

cechy:

  • świetny soundtrack
  • ładne gry
  • dość trudnych zadań
  • stopniowe zwiększanie złożoności
  • wiele poziomów


Gry Wady:

  • Donat i reklama, klasyczne!


W rezultacie, z jednej strony, gry Monodi mała gwiazda kopiuje inne, bardziej popularne, ale w oryginale jest bardziej nowoczesna, znacznie lepszy wygląd i znacznie bardziej przyjemna w użyciu. Czy jest warty uwagi? Na pewno, tym więcej miejsc pracy było bardzo skomplikowane, a trenować mózg nigdy nie będzie skończona.


Reklama

Pobierz Monodi Little Star 1.1.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- minor bug fixed
informacje ogólne
wersja 1.1.3 (16)
Data umieszczenia 2017-02-04 09:38
rozmiar 65.35 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-02-04 11:42:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/22 08:18
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |