Slender Man Ukryj & poszukiwania
0 (0)

Slender Man Ukryj & poszukiwania

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Slender Man Hide Szukajcie to horror dla Androida, który BIGZUR studio postanowiła wnieść w czasie krótszym niż zwykle formacie - online! Jak sama nazwa wskazuje, ta gra jest o charakterze popularnym na zachodzie grozy - Slender, często pouczające, a także w innych projektach. Ale jak często widziałem horrory w Internecie?

Głównym celem rozgrywki - przestraszyć graczy, oczywiście. Jednakże, między innymi, dzięki oryginalnym pomysłem, masz okazję doświadczyć prawdziwego strachu i podniecenia. Jest on realizowany przez fakt, że rola ofiary i myśliwego w tej grze przeprowadzenia prawdziwych graczy, z których każdy, w każdym przypadku, zachowuje się o wiele mądrzejszy i bardziej oryginalne niż ich odpowiedniki na PC. Wyobraź sobie, jeśli grasz w gry, gdzie najzwyklejszym Slender zabierze komputer - będzie to głupsi lub mniej przebiegły, niż rzeczywistą osobę, w tym przypadku, nie ma czynnik ludzki, bez robaków i innych rzeczy. Podobnie, jeśli trzeba polować na ofiary komputera działają na zwykłych algorytmów, bez lęku, bez osobistych preferencji, nie są zasadniczo różne!
Każda gra składa się z czterech graczy - trzech uczniów i jeden szczupły, smukły porusza się szybciej, lepiej słuchu i sobie, że wyprzedzanie jego ofiarą może szybko zabić. Studenci również ... można ukryć we mgle przerażającą, ale to nie może trwać w nieskończoność, dlatego że istnieje jeden tylko sposób - znaleźć skrzynię zawierającą ukryte uroki, które pomogą uciec od myśliwego. Oto wszystkie skrzynie otworzyć bardzo głośno, tak, że jesteś pewien, usłyszeć ...

cechy:

  • straszny głos, by lepiej grać w słuchawkach
  • pełne multiplayer dla maksymalnie czterech graczy
  • straszne miejsce z mgły i innych strasznych rzeczy
  • no Donat, to nie pomaga
  • Gra wymaga stabilnego połączenia z Internetem


Konkluzja: gra Slender Man Ukryj poszukiwania nie jest przydzielona fajne nowoczesne grafiki i szalona fabuła, ale strasznej rozgrywki, to daje bardzo mało ludzi, jeśli nie obawiać - instalacja;)


Reklama

Pobierz Slender Man Ukryj & poszukiwania 3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Added support 64-bit architectures.
informacje ogólne
wersja 3 (26)
Data umieszczenia 2021-07-17 18:34
rozmiar 37.22 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
0.48★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/23 11:40
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |