Partia twardego Go
4.5 (6)

Partia twardego Go

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Party twardego Go jest wyjątkowo okrutny strategia dla Androida, który jest o partii, ale tym razem nie jesteś zaproszony, a ponadto uczestnicy partie wyraźnie nieświadomi swojego istnienia, ponieważ nie mają czasu, aby niepokoić cię tak bardzo, że zdecydujesz się iść tam i zniszczyć ich wszystkich! Przygotowany przez skrzep okrucieństwa tinyBuild studio, które wcześniej wydany dużo o ślicznych gier ślimaków, a teraz ...
Natychmiast warto zauważyć, że projekt jest wypłacany, a którzy chcą je nabyć, to będzie kosztować na imponujący 7 dolarów! Jednak najbardziej wiarygodne publikacje zgodzili się, że gra jest warta, nie będę się spierać, że jest to wyjątkowe i ekscytujące!

Historia rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, gdzie miały miejsce podobne sytuacje, tak, że możemy powiedzieć, że gra jest oparta na prawdziwych wydarzeniach! Jednak ... Twój bohater postanowił odpocząć, jednak sąsiedzi zorganizowała wielką imprezę, gdzie setki ludzi, hałas, muzyka, doping i inne zabawy atrybutów. Teoretycznie, można poprosić ich, aby zachowywać się ciszej, albo zadzwonić na policję ... albo po prostu można wziąć swój sprawdzony nóż i zabić wszystkich!
Właśnie z tego pomysłu i trzeba rozpocząć krwawą ścieżkę, a co najważniejsze - zniszczyć hałaśliwych sąsiadów oryginalne sposoby, chto-na wynalezienie nowego i ciekawego, ale w wyniku tego, co się dzieje, w celu oceny ich wyników w tabeli przestawnej, a następnie ponownie przejść poziom i starać się je poprawić!

cechy:

  • Niesamowita historia morderstwa na imprezach w Stanach Zjednoczonych
  • prawie dwadzieścia unikalnych poziomów, gdzie czekają na różnych partii i różnych kontyngentu!
  • Ssać jego talent się niewidzialny, jak ninja!
  • Określ pułapek i rozwijać talent do zabijania
  • Odblokuj wszystkie dostępne znaki
  • może być czasem zdarzeń losowych


Gry Wady:

  • gra jest wypłacane, nie ma wersji trial


Konkluzja: gra Party twardego Go, możesz być ktoś, zwykłym facetem, który chce się spać, agresywny oficer ninja policji, którzy zdecydowali się działać w inny sposób, rzeźnik z piłą, ładnej dziewczyny, która rozprasza każdy na swój wygląd ... To nie ma znaczenia ważne jest to, że wszystkie śmierć!


Reklama

Partia twardego Go dla Celkon Campus A125

Wszystkie aplikacje tinyBuild na mob-core.com.pl

Ocena:

(6)
4.48★ 89.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/25 10:46
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |