Lifeline: W połowie drogi do nieskończoności
4.5 (4)

Lifeline: W połowie drogi do nieskończoności

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Lifeline: W połowie drogi do nieskończoności to kolejny studyjny projekt 3 Gry minutę, co jest w tej serii gier i stały się sławne. Jednak wszystkie inne gry były od siebie niezależne, to samo będzie kontynuacją pierwszej grze, zwanej Lifeline, która to wszystko się zaczęło. A może jej wszystko i koniec? Może znajdziesz wyjście z nowych i niebezpiecznych sytuacjach?

Natychmiast warto zauważyć, że jeśli nie grałeś w pierwszą część (Lifeline), a następnie, aby zakończyć tę historię lepiej jest czytać, to była również ocena na naszej stronie internetowej. Jeśli grałeś w pierwszą część, staliśmy u kolebki, że tak powiem, nie krępuj się, aby przejść do kontynuacji!
Poznasz dzięki Taylora, tym razem znowu się w kłopoty w jakimś zakątku kosmosu i sam pamiętał o tobie, gdy od ostatniego uzyskać doskonałą partnerkę;)
Podczas gdy w długo oczekiwany samotnie na statku kosmicznym "Viridiana" Taylor odkrywa, że ​​nie tylko udowodnił, że nie jest jednym, ale również, że jego gościem był o złych intencjach ... Więc, rozwiązywanie ich problemów, można zaoszczędzić nie tylko jego, ale także cała ludzkość gościem okazała się być bardzo niebezpieczne!
W tym samym czasie, rozgrywka jest oparta na znanej już wzór, dzięki czemu można dokręcić dzieje co najmniej pełni, lub nawet na stałe. Uczy posty, odpowiedzi, przyspiesza, lub jeśli chcesz powrócić do przekazywanych momentów, które zmieniają wszystko, ciężkie i straszną atmosferę, skręcone fabułę i wiele zakończeń czekają na Ciebie!

cechy:

  • kontynuacja przygody Taylor
  • szósta edycja serii popularnych gier
  • Pisał historię jeszcze uwielbiony autor Dave Justus
  • całkowite zanurzenie w tym, co się dzieje dzięki zaawansowanego powiadamiania systemowego
  • pęczek informacji sci-fi


Gry Wady:

  • a także inne gry z serii - gra jest wypłacana, cena trochę więcej niż trzy dolary.


Rezultatem tych, którzy grali w pierwszej części koniecznie przejść i Lifeline: W połowie drogi do nieskończoności, pewnie wielu z nich gra już pobrane, reszta polecam iść i pierwsza i druga część, a także każda inna gra serii Lifeline, stoją i ich czas i pieniądze wydać.


Reklama

Lifeline: W połowie drogi do nieskończoności dla Celkon Campus A125

Ocena:

(4)
4.48★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/27 09:43
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |