Lapsum
2.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Lapsum to gra zręcznościowa dla systemu Android, w którym twoje postacie spadnie do piekła, i trzeba nimi zarządzać, aby pokonać wszystkich bossów i przejść przez wszystkie poziomy. Przygotowane przez kontrowersyjnego projektu w studiu MIRBALL gier, a co zabawne - to właśnie tu postanowili rozpocząć wspinaczkę do sławy w Google Play, ponieważ jest to ich pierwszy projekt.

Zadzwoń oryginalna rozgrywka jest dość trudne, bo tu będzie po prostu upaść, ale potem spadają relatywnie kontrolowane, ale istnieje wiele gier. Podobnie wiele gier, w której główny bohater, a większość przeszkód są wyświetlane jako czarne sylwetki jednak, że gra jest bardziej rozwinięty temat piekła, w którym w rzeczywistości wszystko się dzieje! Oferujemy do wyboru trzy grzeszników, jeden bardzo krótki, drugi wysoki i szczupły, a trzeci jest bardzo gruba, ale to nie jest sprawiedliwe. Gra podzielona jest na poziomy, zatkane z lawy, piły i kolców, oraz w zależności od poziomu należy wybrać jedną z trzech. Najmniejsza postać łatwością omijając przeszkody, ale kosztem małej masie jest trudna do opanowania, jak również jej czas życia bardzo szybko się kończy. Wysoki i szczupły - niektóre kompromis, ale tłuszcz może być stosowany jako taran na poziomie, gdzie większość uniknąć przeszkód nie jest możliwe. Każdy poziom jest oceniany przez liczbę czaszek, że udało ci się zebrać (maksymalnie trzy), a także, aby spaść nie wolno zmarnować cały zapas życia. Niemniej jednak, pomimo zwykłej rozgrywki, niesamowity klimat gry pozwala wyróżnić się na tle otoczenia.

cechy:

  • Trzy główne elementy piekła, a także trzy niebezpieczne boss
  • Trzy postacie, każda z unikalnymi funkcjami
  • Sześć poziomu kilkunastu
  • wiele przeszkód
  • straszne bossów i straszny głos


Gry Wady:

  • obecna reklama
  • wysokiej złożoności


W rezultacie, jeśli z jakiegoś nieznanego powodu, jeden z fanów tych gier chcieliby iść do piekła, wtedy Lapsum gra jest bardzo nadaje się do tego celu. W przeciwnym razie, niesamowity design i wysoka złożoność podoba nie jest dla każdego.


Reklama

Pobierz Lapsum 4.30 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 4.30 (13)
Data umieszczenia 2018-03-10 10:46
rozmiar 67.22 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/29 08:01
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |