Szalone Podstawki: Rainbow drogowe
0 (0)

Szalone Podstawki: Rainbow drogowe

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Podstawą gry Szalone Coasters: Rainbow Drogowego zostaną podjęte, aby zobaczyć tradycyjne roller coaster, które realizowały zasadę zwykłej pasażu z bezpiecznymi grafiką i uroczych postaci, ale to jest złudne, jak również doświadczenie w pierwszych sekundach gry. Przygotowany w australijskim Game Studio Super Cookie gier, które nie zostały jeszcze spełnione, zobaczymy co się stanie;)

Gra była bardzo prosta, projektowanie kreskówki, ale jest natychmiast uzupełniane gameplay chumovm! Firma słodkie kociaki, zaychishek i inne słodkie małe zwierzęta siedzą w chłodnych przyczep, walcowanie na jazdę w coraz szybszym tempie, a przednie slajdy, wycinki w przepaść, wiele przeszkód, skoki, szalone zakręty i nici ... Szyny są tkane tak, że biedni pasażerowie każda Drugi stara się rozproszyć w placku na złamanie karku z ich wozów. Trzeba ciężko pracować, aby uniknąć katastrofy i uratować zwierzęta dziecka od śmierci, i sprawiają, że dość trudne - jest to konieczne, aby szybko reagować, spowolnić, tapaya na ekranie. Inaczej spektakl odcięte kończyny, kości i nie można uniknąć baseny krwi. A wszystko to na tle działań pisk kół i akompaniament ... Zabawne śmieszne i przerażające w tym samym czasie!

Rozgrywka obejmuje kilkunastu poziomach, ze stałą komplikacji, a żaden z nich nie zostanie powtórzony, pokój nie będzie się nudzić i nie dokładnie muszę. Aby przyspieszyć otwarcie nowego poziomu przeglądając parę reklamówek, które dzieją się w tle nie wygląda jak coś się nie na miejscu, nawet ...

cechy:

  • fajne grafiki i słodkie małe zwierzęta
  • Klasyczny roller coaster
  • krwi, mózgu, kości i krew znowu ...
  • każdy dzień jest nowy poziom
  • każdy nowy poziom będzie trochę trudniej ostatnia
  • wesoła i pozytywna soundtrack


Warto również zauważyć, że potrzeba uczenia się i adaptacji na bieżąco, zapamiętując wszystkie pułapki i obliczania trasy. Pozew o stopniowo wyłania się, tak, że ich mózgi, aby opanować droga jest nadal możliwe. Ostatecznym celem - doprowadzenia przyczepy do mety z minimalnymi stratami.

Konkluzja: dzieci mogą grać trochę za wcześnie - raczej czarnawy gier humor, jak i dorosłych, jak wstrząsnąć rzeczy i pomaga rozładować napięcie. Ponadto, gra Szalony Podstawki: Rainbow Droga nie ma soderdit Donati, więc wyrzucać kabin z dużą ilością małych zwierząt, bezpłatne;)


Reklama

Pobierz Szalone Podstawki: Rainbow drogowe 5.0.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
* New Tuesday Theme
informacje ogólne
wersja 5.0.0 (1122)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:54
rozmiar 13.57 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/29 10:58
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |