Dig Station
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Dig Stacja gra jest zatrzaskowe dla Androida, w którym można w pełni zaspokoić swoje gorączka złota, czy jest to miejsce. Najważniejsze jest to, że kontrola będzie Wiertnica, który wykopuje głębiej do wnętrza ziemi i jest gotowa produkować dowolną ilość metalu szlachetnego.
Przygotowany przez Game Studio C6H6, a to dopiero drugi projekt, więc staram się być nieco bardziej wierny, który jednak nie ma zbyt wiele, a potrzeba kilka skarg stwierdzono.

Rozgrywka jest bardzo niewiele osób może zaskoczyć, ale jednak mamy ładne i oryginalne w przeważającej części. Osiągnęliśmy to dzięki przyjemnej konstrukcji pikseli i ciekawą atmosferę, trochę klasyki, trochę ciemno, ale nadal strojenia możliwość bogacenia się, uzyskanie jak najwięcej złota, jak to możliwe. Co zrobić? Kliknij na ekranie i otrzymał złoty uczestniczenia w zarządzaniu i rozwijaniu swojego sprzętu wiertniczego pompowania wyodrębnić więcej złota! Niezdarny sposób, że bez względu na to, rysuje może być winien jest złoto? Polecam sprawdzić, a następnie można postarać się teraz?

cechy:

  • świetny soundtrack, które rzeczywiście przyczyniają się do ekstrakcji złota
  • złoto, dużo złota!
  • ciekawe wzornictwo i chłodny klimat
  • ładna grafika pixel
  • łatwa obsługa za pomocą jednego palca
  • no Donat
  • wciągająca gra, sprawdź!


Gry Wady:

  • nie mogli znaleźć


Konkluzja: być trwałym naciśnij na ekranie i może się to wydawać dziwne hobby, ale nadal wiele osób lubi to i to odpowiada wielu ludzi, zwłaszcza gdy chodzi o wydobycie złota i bogactwa! W ogóle, Dig Stacja gra to pozytywne doświadczenie, w głównej mierze dzięki doskonałej konstrukcji i atmosfery, a elemenety strategii gospodarczej wyraźnie się zbędne dla tego gatunku.


Reklama

Pobierz Dig Station 11 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Classic DigStation game.
informacje ogólne
wersja 11 (11)
Data umieszczenia 2019-02-04 08:48
rozmiar 29.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/30 09:20
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |