Najgorszy mecz Grumpy Cat kiedykolwiek
4.8 (8)

Najgorszy mecz Grumpy Cat kiedykolwiek

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Najgorsze gry gry Grumpy Cat kiedykolwiek jest przypadkowy projekt android z: Lucky Kat Studio, z którymi spotkałem się w projekcie Sky Chasers, który nie stał się hitem, ale twórcy postanowili wykorzystać taktykę durugyu!

Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj trendu Grumpy Cat, tutaj jest jego historia. Jeden angielskie rodziny w 2012 roku nabył kociaka, który wyglądał dziwnie ... to nie powstrzymało miłości i publikować zdjęcia swoich swojego zwierzaka w Internecie. Kot szybko stał się gwiazdą, wielbiąc i ich właścicieli, którzy są szczęśliwi, aby zapewnić swoim zwierzęciem do fotografowania w reklamie, jak napisać książkę na ten temat. Popularność kot nadal rośnie, tak, że w niedalekiej przyszłości pojawi się być może nawet kreskówki z jej udziałem, ale tak długo jak mamy tylko gra dla Android;)

Rozgrywka w grze jest dość typowy, choć jest ona podzielona na krótkich kroków, aby nie nudzić się jednak, ze względu na pojawienie się kot wygląda całkiem zabawne, więc humor nie jest tu zajmować. W części, gra ma więcej podobieństw z Tamagotchi niż z pasażu, ale posiada wiele mini-gier, które samo w sobie nie lubi kotów. Więc trzeba złapać ptaka, czerwoną kropkę, jeść, latać do piłki, skateboarding, a bardziej ogólnie, w rzeczywistości jest to rodzaj parodii z dużą liczbą innych projektów, więc jeśli jesteś zapalonym graczem, wtedy będzie o wiele bardziej interesujące.

cechy:

  • ogromna ilość minigier
  • narzekający kota
  • wiele memów, które mogą być przesyłane do znajomych
  • Leaderboard i zapisy
  • fajny soundtrack w "stylu-bitu"
  • zabawna rozgrywka z humorem


Gry Wady:

  • Jest mała Donat
  • co dzieje się dość szybko nudzi


Konkluzja: obiektywny, gra najgorszy gra Grumpy Cat kiedykolwiek idealne dla fanów gwiazdy internetowych, które lubią bawić się z nią kilka dni, a potem najprawdopodobniej gra spada na dalszy plan ze względu na brak fabuły i żadnego konkretnego celu.


Reklama

Pobierz Najgorszy mecz Grumpy Cat kiedykolwiek 1.5.8 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.5.8 (772)
Data umieszczenia 2021-08-09 19:03
rozmiar 96.26 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.8★ 96%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/01/02 08:20
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |