King Of Dirt
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra King Of Dirt to symulator dla Androida, w której stajesz się właścicielem dzielnego rower BMX, który powinien być wykorzystany dla chwały fanów i tłumu, który tak kochasz ekstremalne! Przygotowany WildLabs gra w studiu, która jest tak rozpoczął swoją karierę jako twórca gier dla Androida. Nie wiem, gdzie były ukryte przed, projekty te nie mają dość!

Podobnie jak w większości podobnych gry symulacyjnej gry jest przywiązany do extremals kariery, którzy zdecydowali się na podbój wszystkich fanów BMX. Oczywiście, jego rola jest podana dla ciebie, więc przygotuj się nauczyć nowego rzemiosła, aby adrenaliny we krwi i dosłownie zakochać się w tych małych, ale zręczne rowerach. Sterowanie w grze jest bardzo skomplikowane i trzeba się do tego przyzwyczaić, nic nie można zrobić, wiele sztuczek, a zasada pełnoprawnym symulatorem nie pozwala nam na swobodną grę. Jednak opanowanie sterowania można wyostrzyć swoje umiejętności na wielu stronach, a także, aby dowiedzieć się różnych sztuczek, które, jeśli tłum przyjdzie do nieopisanej radości. Trzeba powiedzieć, że grafika i fizyka w grze są na zupełnie nowy poziom, do którego wielu konkurentów nie osiągnęły jeszcze, ale należy spróbować, ale to się stanie. Dlatego twórcy pomyśleli przez grę iz punktu widzenia innymi fanami preferencji, oferując możliwość poddania pełną karierę w pracy, możliwość pompowania rowerowych i znakowych umiejętności, a dla tych, którzy kochają społeczne - umiejętność grać online z innymi graczami.

cechy:

  • sześć BMX, które stały się już legendą
  • dziesiątki miejsc do jazdy na nartach, przemyślane i ciekawe
  • możliwość gry z pierwszej lub trzeciej osoby
  • wiele sztuczek, które można nauczyć
  • tryb on-line
  • pełna kariery
  • wyrównanie i regulacja rower
  • możliwości, aby stworzyć niepowtarzalny wygląd bohatera
  • Gra doskonale zoptymalizowany i nie wymaga fenomenalnych możliwości żelaza


Gry Wady:

  • Donat i obecna duża ilość reklam


Rezultat: świetna gra dla tych, którzy lubią dobre symulatory, extreme, adrenalinę, sztuczki i rowerach BMX. Jednak gra King Of Dirt można odeprzeć kompleksowe zarządzanie i monetyzacji poważne, ale są warte pozbawienia!


Reklama

Pobierz King Of Dirt 3.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Small fix.
informacje ogólne
wersja 3.0 (216)
Data umieszczenia 2019-07-10 06:48
rozmiar 28.55 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/01/04 11:26
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |