Lab Rube za
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Lab Gra Rube jest to gra logiczna dla systemu Android, gdzie trzeba skręcić w dość prosty nauki - fizyki, które programiści odpowiednio odtworzono tu jednak nie trzeba być geniuszem, aby odgadnąć, jak przejść poziom, ale ile czasu to zajmie - zależy od Ciebie. Przygotowany przez studio gier Bouland Games, który jest mało popularne, jednak projekt ten ma duże szanse na sukces!

Rozgrywka tutaj w pewnym stopniu można nazwać klasyczną, przynajmniej dla niewielkiej liczby gier, w których trzeba zakończyć budowę własnych poziomów dla ich przejścia. Prosta grafika i intuicyjne sterowanie nie będzie można zerwać po raz kolejny udać się rzeczy, które nie są odpowiednie do tego co się dzieje, ale reszta siły myśleć.
Na każdym poziomie są oferowane umieścić jeden lub więcej elementów w taki sposób, że piłka (lub inny kulisty obiekt) był w stanie przebić się jeden lub kilka żarówek. Ale istnieje kilka warunków - zielone światła niekoniecznie rozkładają się one tylko daje dodatkowe punkty, ale trzeba złamać niebiesko, w każdym przypadku, w tym samym czasie, można znaleźć nieograniczoną liczbę razy, które trzeba umieścić w 120 sekund. Różne są różne bale fizyki z uwagi na jego masowej bazy dodaje elementy sprawiają, cegłę, a sprężyny, które można zainstalować w dowolnym miejscu na poziomie i skręcić jak chcesz, oczywiście, w miarę postępów w nowych obiektów zostaną dodane i złożoności. A kiedy skończysz - trzeba uruchomić piłkę i zobaczyć, co się stało, dostosowując strukturę.

cechy:

  • gra jest łatwa do nauczenia się i zrozumieć
  • wygodne i intuicyjne sterowanie
  • świetna fizyka
  • wiele unikalnych poziomów
  • duży wybór narzędzi
  • świetny soundtrack
  • osiągnięcia i integracja w Facebooku


Gry Wady:

  • wskazówki tylko dla pieniędzy
  • Ograniczona liczba prób - czekać lub zapłacić


Konkluzja: jeśli nie Donat, które nieznacznie psuje grę Lab Rube, możemy śmiało powiedzieć, że jest to fajne puzzle, nic więcej!


Reklama

Pobierz Lab Rube za 1.6.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
-bug fixes
if you enjoy Rube's Lab, please leave a good review
informacje ogólne
wersja 1.6.6 (58)
Data umieszczenia 2021-06-10 18:16
rozmiar 23.76 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/01/08 08:08
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |