Fahrenheit: Indigo Prophecy
3.8 (17)

Fahrenheit: Indigo Prophecy

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Fahrenheita: Indigo Prophecy nie jest po prostu kolejnym poszukiwaniem Android, jest to kolejna legenda, która ma nauczyć. Zacznijmy od wydawcy, który jest zapewne mało znany do ciebie, to studio Aspyr Media Inc., w rachunku, który jest obecnie tylko cztery projekty, ale wszystkie projekty są ważne, więc postaram się rzucić światło na to, w niedalekiej przyszłości. Ale zacznijmy od tego, ponieważ jest to najbardziej kosztowny, jego cena nieznacznie wzrosła przeszłości $ 12! I to jest prawie koszt pełnej wersji gry na komputerze lub konsoli!

Jednak, co proponujemy na 12 dolarów? I oferują nam publikowane i przeniesiony do Android słynnej gry Fahrenheita, który został opublikowany w 2005 roku, dzięki twórców studia Quantic Dream, najbardziej znany z gry Heavy Rain, dostępny tylko na Play Station. Jednak w 2005 roku, gra otrzymała wiele nagród i wyróżnień, oferując graczom bardzo interesująca historia i godnej grafika dla tych lat, oczywiście, to wszystko jest zachowane po przeniesieniu do Android. przetrwała także niektóre z cech narracji, która jest trudno znaleźć w innych projektach, w rzeczywistości, to naprawdę jest oryginalna przygoda, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego wiek.

Rozgrywka jest mylące przygoda facet o imieniu Lucas, który stracił pamięć, ale okazało się ciekawe umiejętności, jak również szereg problemów, które muszą być skierowane w tym samym uratowanie świata przed fanatykami, którzy mają wszelkie szanse, aby zakończyć istnienie ludzkości czasie.

cechy:

  • fabuła i fabuła ponownie, kompletny interaktywny dramat!
  • wiele zakończeń i dialogów
  • zdolność do gry online
  • cztery postacie do wyboru, każda z własną historią
  • wyrażona przez profesjonalnych aktorów (wszystkie w czterech językach)
  • w tym przykładzie wykonania jest przedstawiony na najbardziej pełnej wersji gry
  • grafiki, które przetwarzane w formacie HD


Gry Wady:

  • pikantne cena i brak prób


Razem: o tych grach jest trudno powiedzieć, chto do konkretnych, ponieważ rozumiem, zapłacić $ 12 dla gry Fahrenheit: Indigo Prophecy nie jest tak łatwe, nie chodzi o to, nawet jak to dobrze, i jak można go oceniać i jak można znaleźć darmowe analogi? Jednak fani będą zadowoleni, to fakt!


Reklama

Fahrenheit: Indigo Prophecy dla Celkon Campus A125

Ocena:

(17)
3.8★ 75.93%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/01/11 08:02
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |