odważna Pociąg
3.6 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Odważna gra Train to zabawna gra zręcznościowa dla systemu Android, gdzie Artwork Games Studio postanowiło połączyć klasyczny wąż, pociągi i niektóre elementy formatu gry "trzy w rzędzie", co ostatecznie daje bardzo oryginalną i ciekawą rozgrywkę. Istotą gry - uzyskanie kontroli dzielnego lokomotywy i był tzw zebrać jak wiele samochodów, które zostaną rozrzucone na boisku.

Gameplay rozwija się w podwórzu domu, który obsługuje równych, czyli obszar, gdzie będzie "crawl" pociągów. Znaczenie tego, co dzieje się od razu staje się jasne dla każdego, kto grał w węża - zbieranie samochody, co zwiększa długość składu, jednocześnie staram się nie upaść w dowolnym miejscu, a jednocześnie nadal zbierać samochody i premie. Bonusy tutaj kilka - jeden aktualizuje poległych na polu samochodów, więc jeśli są one zlokalizowane w dogodnych miejscach, to lepiej nie zbierać. Kolejny bonus pozwala usunąć jeden lub drugi rodzaj samochodów z kompozycji, dzięki czemu łatwiej jest zadanie, ale istnieją cztery rodzaje samochodów, tak aby wszystkie usunięte w żadnym przypadku nie będzie działać. Ponieważ konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że pociąg kursuje na energię elektryczną, a poziom naładowania baterii jest skończona, ale nie jest to bonus, który pozwala doładować ładunek, co jest bardzo ważne, zwłaszcza jeśli idziesz do nowego rekordu. Również w grze ma trzy poziomy trudności, które różnią się od prędkości ruchu pociągu, czasu, w którym bateria jest rozładowana, a liczba wchodzących premii. Jaka jest najważniejsza rzecz - wszystko jest proste i jasne, gra była bardzo przyjemne!

cechy:

  • Cztery gry rozmiarze pokładzie
  • Trzy poziomy trudności
  • różne bonusy
  • praca, pozwalając, aby uzyskać dodatkowe punkty
  • liderów na każdym poziomie trudności
  • cztery różne silnika, różne od ich cech


Gry Wady:

  • ponieważ wszystkie wykonywane w 3D, na odległych częściach widoczność pola gry nie jest bardzo dobra, ale nie można obracać.
  • Jest mała Donat


Konkluzja: gra Dzielny Pociąg wrażenie bardzo bardzo szczegółowe i dobrze przemyślany projekt, który nie jest tak powszechne na androida, mam nadzieję, że gra będzie wygrać zasłużoną popularnością i umożliwić ich twórcy, aby nas zadowolić z nowymi projektami!


Reklama

Pobierz odważna Pociąg 1.14 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Bug fixing.
informacje ogólne
wersja 1.14 (34)
Data umieszczenia 2020-10-29 07:56
rozmiar 51.77 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.58★ 71.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/01/13 09:58
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |